Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantepspor kapanıyor
« önceki   123 ... 151617

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 17
Misafir 9a7

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:42

mehmet_40
2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 09:36

Gaziantepspor'un kapatıldığı falan yok. Kimsenin böyle bir yetkisi yok, gücü de yetmez.

Mert Karakoyun

2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 13:50
FATMA ŞAHİN: GELEN TEPKİLERİ KABUL ETMİYORUM

Alıntı:
“GELEN TEPKİLERİ KABUL ETMİYORUM”
Gaziantepsporlu taraftarların kendisine yönelik tepkilerini kabul etmediğini dile getiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Şahsıma yönelik gelen tepkileri kabul etmiyorum. Ben kulüp için zamanında her türlü maddi ve manevi çalışmayı ortaya koydum. Şimdi gerçekleştirilen eylemlerde şahsıma yönelik tepki gösterilmesine de anlam veremiyorum” dedi. diğer yandan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan ise kulübün borç batağında olmasına üzüldüğünü söyledi. Erdoğan, “Kulübe defalarca yardım edildi ama yardım edilen para miktarlarına ne oldu kimse bilmiyor. Şimdi Gazianteplilerin takıma sahip çıkmaması gibi bir algı yaratılmasını doğru bulmuyorum” dedi.

http://www.hakimiyetgazetesi.com/haber/proje-netl ...18240.html

Kadın sonuna kadar haklı.

Misafir 264

2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 13:57

Ne yani birileri ceblerini dolduracak bldlerde onlarimi fonlayacak. Bld ye kizacaklarina kizillari kizillari baskan secen delegeleri mahkemeye versinler. Bakin eses in icini bosaltanlari yine takimin basina getirmedilermi.

ahmetsever
1 hafta önce - Prş 11 Oca 2018, 14:38

Alıntı:
Büyük sürpriz! Oktay Derelioğlu dönemi başladı
Gaziantepspor Kulübü, teknik direktörlük görevine Oktay Derelioğlu'nu getirdi.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Teknik direktörümüz Oktay Derelioğlu ve yardımcılarına yeni görevlerinde başarılar dileriz" denildi.
http://spor.haber7.com/futbol/haber/2521745-buyuk ...mi-basladi

Gaziantepspor'a yeni teknik direktör göreve getirilmiş, hayırlısı olsun...

sayfa 17
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 151617
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET