Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Ptt Göksu Evleri
« önceki   123 ... 434445 ... 495051   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
Misafir 5f5

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:29

oyak göksupark projesi ile ilgili son durum/gelişmeler nedir? bilgisi olan var mı?

Misafir 671

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:25

OYAK Göksupark projesi ile ilgili duyduğum son bilgi : "OYAK İnşaat, MESA zamanında atılan temeli beğenmediği, atılan temelin sökülerek yeni temel (radye temel) atıldığı şeklindedir.

Misafir 5f5

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:58

Alınabilirliği ya da getirisi hakkında fikriniz var mı?

Misafir 671

11 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:15

Bana ilk tahsiste c bloktan daire çıktı. Alım için gerekli müracaatı yaptım. İnşallah diğer daireler de satılır, OYAK biran önce yoğun inşaat faaliyetini başlatır. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. Yatırım için bilemiyorum ama oturum amaçlı tavsiye ederim. Her şeye zam geliyor, inşaat işleri ile uğraşan arkadaşlarla görüştüğümde demirin fiyatının çok arttığını ve halen devam ettiğini belirtiyorlar. Bu durum nispeten daire fiyatlarını önemli oranda artırıyor ve artırmaya devam edecektir.

Eğer konutlar üçüncü tahsise kalırsa fiyatlar daha da artacaktır. Ayrıca banka anlaşmaları da bir avantaj olduğunu değerlendirmekteyim.

Şu andaki duruma göre göksuya bakan civardaki evlere göre fiyatı biraz yüksek. Ancak OYAK Güvencesi var OYAK ne söz veriyor ise aynısını yapıyor, konutlar bittiğinde çok avantajlı olacağını değerlendiriyorum. Bu yorumu yaparken bana daire çıktı diye yazmıyorum. Yatırım yapıp çok para kazanmak gibi bir düşüncem yok. Sağlık ve huzur olsun gerisi önemli değil.

Göksupark Oyak konutları bittiğinde hem site içerisinin görselliği hem de göksuparkın bitişiğinde olması gerçekten vakit geçirmek için ideal bir yer olacaktır.

Sabah yürüyüşünü göksuparkın içinde yapıp, yürüyerek OYAK Sitesine gelip, fitness salonunda spor yapıp, kapalı havuzda yüzüp sonra eve gitmek önemli büyük bir imkan.

Misafir 8dd

11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 12:48

oyak önündeki boş alanın park ve biyolojik gölet yapılması için bastırıyor.2018 de belediyeden projenin yapılacagı söylenmiş

Misafir f51

11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 15:27

şu mangal rezaletini de bitirsinler. evlere çok yakın oldu mangallar. artık otopark ihalesi de iptal edileceği için tuna başkan bu rezalete dur diyebilir. Sırf otopark parası birilerinin cebine gidecek diye, şehrin ortasında mangal yaktırıyorlar.

Misafir 5f5

11 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 16:50

mnagal olayı ortadan kalkar yanına bir de gölet yapılırsa süper bir bölge olur eryamanda

Misafir 660

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 23:24

Pek tutmadı mı sanki müracaat çok az

Misafir 47f

11 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 23:40

Yavaş dolacak gibi duruyor. Proje bitene kadar kesin dolar. Oyağın açıkladığı 2018 yılı içinde başlayacak olan tarihimizin en büyük projesi olacak dediği Eskişehir yolunda ki projeyi bekleyen çoğunlukta.

Misafir 1d0

11 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 20:37

Ballikuyumcu da başlayacak proje yerine bu proje çok daha mantikli geliyor. Yaninda kocaman göl var avm si ulasimi.etrafindaki yapılaşma....

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 434445 ... 495051   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet