Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Eryaman Neopolitan Evleri
« önceki   123 ... 129130131

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 131
Misafir 795

5 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 21:55

He he öyle aslan parçası al o zaman tutan mi var ? Niye soruyorsun ne işin var burda git al bak yakında değeri artar kaçırma ne dersin ? Valla üzülürsün sonra bak hemen alman lazım belki 3 bin TL kiraya verirsin hem kar edersin kısa sürede var mısın 10 yıl sonra ev kaç para edecek bakalım ?

Misafir 2f2

5 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 23:06

Emlak sektöründe daralma var.Tanınmış emlak uzmanı Mustafa Ün böyle ifade ediyor...

Misafir 2f2

5 ay önce - Cmt 18 Ksm 2017, 23:21

Aynı uzman Göksu Prestij sayfasında da yazmış...

Misafir ce2

5 ay önce - Pzr 19 Ksm 2017, 12:13

Bu ülkede uzman ve başkandan geçilmez. Herkes bir yerin başkanı bir konuda uzman.

Murat0666
5 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 09:43

Neopolitan sitesinde peysaj degisikligi olacak diye duymustum? Boyle birsey var mı?

Misafir 42c

5 ay önce - Pzr 26 Ksm 2017, 16:17

Evet değişiklikler 1 aydır devam ediyor ve sona yaklaştı. Peyzaj , site girişi ve tüm otoparklar ile ilgili düzenlemeler...

JohnA
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:08

özellikle konumu itibari ile bana mantıklı gelen bir site ve mümkün olursa yakın zamanda (ne kadar krediler artmış olsa da) alabilirsem ev almayı planlıyorum bu siteden.
oturanlardan güncel fiyat bilgisi alabilir miyim duyan varsa tabi ki.
otopark problemi tam olarak nasıl çözüldü her konuta bir kapalı otopark kesin düşüyor mu?
sosyal tesis kullanımları nasıl, pazartesi günleri haricinde kullanımlarda sıkıntı yaşayan oldu mu?

Sancakli
2 ay önce - Pts 19 Şub 2018, 14:17

Gecin uzmanlarin goruslerini, eger icinde oturmaktan memnunsaniz, isinize gucunuze, okula rahat gidip geliyorsaniz kime ne? Simdiye kadar hangi ev zarar etmis. Emlakci gozuyle bakmayin bence

Misafir e7e

2 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 16:13

Her daireye bir park yeri var ayrıca okul ile arasında büyük bir park alanı var.
Sosyal tesisler de sorun yok ve oldukça kullanışlı.
Peyzaj çok iyi oldu. Site arka tarafı da orman olarak geçen yıl düzenlenmişti zaten.
Site girişi 2 katına çıktı.
Daha saymadığım bir çok değişiklik oldu.
Tabii gelip gözünüzle görmeniz daha uygun olur.

Misafir 3d8

3 hafta önce - Pts 02 Nis 2018, 09:54

Merhaba,

Önümüzdeki ay bu siteden ev almayı planlıyorum. Evin içini gezdim ve beğendim, eve diyecek söz yok ancak kapalı otopark'a aylık sıra ile dairelerin park ettiğini duydum. Son durumda her daire için kapalı otopark'ta bir adet yer mevcut mudur? Bir de son olarak yandaki boş arsanın park yeri olarak kiralandığı söyleniyor. Bu kiralama süresi nedir? Park sıkıntısı yaşamak istemiyorum. Her gün akşam nereye park edeceğim derdi olmadan evime istediğim saatte dönmek istiyorum. Bu konuda bilgilendirme yapan olursa çok sevinirim.

sayfa 131
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 129130131
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet