Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 470
Murat koc2525
3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 15:35

Selam, iettde calisan arkadaslara bir sorum olacakti. Otobusun yolcusu fazla olunca prim falan aliniyor mu yoksa sabit bir maas mi var? Bugun bos bir otobuste sofor bugun yine ekmeksiz kaldik dedi sasirdim

Misafir dde

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 21:00

Onu söyleyen şoför Öho yada İoaş şoförüdür yoksa İETT özelleştide benim mi haberi yok?

İETT şoförü kamu hizmeti yapar ve otobüs kendisinin de değildir devletindir bu durumda otobüse kaç kişi binmiş binmemiş umurlarında olmamaları gerek ve sabit bir maaş alır örnek polisler gibi düşünün yada ptt'de çalışan bir kamu çalışanı gibi düşünün...

Murat koc2525
3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 21:38

Bende öyle biliyordum, bindiğim araç iettnin. Bundan dolayı şaşırdım zaten.

efe utku
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 19:18

1 Ocak 2018 Pazartesi günü Pazar sefer tarifesi uygulanacaktır.
31 Aralık 2017'yi, 1 Ocak 2018'e bağlayan gecede hizmet verecek olan otobüs hatları;
34G BEYLİKDÜZÜ – SÖĞÜTLÜÇEŞME
15F KADIKÖY – BEYKOZ
130A KADIKÖY – TUZLA
19Z KADIKÖY – ZÜMRÜTEVLER
17 KADIKÖY – PENDİK
222 KADIKÖY – PENDİK
E-10 KADIKÖY – S. GÖKÇEN HAVAALANI
11ÜS SULTANBEYLİ – ÜSKÜDAR
15 BEYKOZ – ÜSKÜDAR
122C MECİDİYEKÖY – TEPEÜSTÜ
121A MECİDİYEKÖY – BEYKOZ
76D BAHÇEŞEHİR – TAKSİM
89C BAŞAKŞEHİR – TAKSİM
55T G.OSMANPAŞA – TAKSİM
25G SARIYER – TAKSİM
40 RUMELİFENERİ – TAKSİM
E-3 4. LEVENT - S. GÖKÇEN HAVAALANI
Not: Gece hizmet verecek olan hatların, sefer saatleri ve diğer ulaşım ile ilgili tüm bilgiler için 7/24 hizmet veren ALO 153 Çağrı Merkezi ile görüşebilirsiniz.

efe utku
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 19:57

8A Batı Ataşehir / Fikirtepe – Kadıköy hattının güzergahı, Mandıra Caddesi güzergahında yer alan köprünün yenileme çalışmasından dolayı Yıldırım Sokak – Hızırbey Caddesi – Kurbağlıdere Caddesi olacak şekilde değişmiştir. Araçlarımız, Hasanpaşa Durağından sonra Köprübaşı durağı ile güzergahına devam edecektir.

Misafir eda

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 20:02

öğretmen indirimli kartın vize süresi doldu. bugün bayilerde güncelleme yapamadılar. uygulama değiştimi ? güncellemeyi nasıl yapacağız ?

Ramazan ARICI

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 20:58

Alıntı:
uygulama değiştimi ? güncellemeyi nasıl yapacağız ?

5 TL karşılığında otomatik yükleme cihazlarında yapılabiliyor.
Metrobüs duraklarının girişlerinde genelde bu cihazlar mevcut, ister 5 TL yükleyip isterseniz kartınızda varsa kartınızdan 5 TL düşerek uzatma işlemi yapılıyor.

Yeni yıla geçildiği için bu yüzden yapamamış olma ihtimaliniz de mevcut. Böyle bir durumda sizden mutlaka resmi bir belge istenir ve kart merkezlerinden güncelleme yapabilirsiniz diye düşünüyorum...

efe utku
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 12:33

55 Gaziosmanpaşa – Şişli, 55T Gaziosmanpaşa – Taksim, 99A Gaziosmanpaşa – Eminönü hatlarının güzergahı Gaziosmanpaşa – Havuzbaşı – Yenimahalle - Üç Şehitler - Argaç Sokak – İslambey – Tahta Minare - Hz.Halit Bulvarı duraklarını kullanacak şekilde değişmiştir.

Misafir b47

2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:46

FB1 Kadıköy – Fenerbahçe, GZ1 Kadıköy – Göztepe, GZ2 Kadıköy – Göztepe hatları aktif hale getirilmiştir.04.01.2018 Perşembe günü itibariyle hatlar güzergahında çalışmaya başlayacaktır.

efe utku
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:05

16Y Yeşilbağlar – Kadıköy, KM33 Yeşilbağlar – Esenkent Metro hatlarının güzergahı Pendik YHT'den başlayacak şekilde, dönüş yönünde ise Sapanbağları – Mithatpaşa Caddesi – Sancak Köprüsü – Pendik YHT olacak şekilde değişmiştir.

Hatlar 04.01.2018 Perşembe günü itibariyle yeni güzergahında hizmet vermeye başlayacaktır.

sayfa 470
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ULAŞIM