Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 587
vozkan
2 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 23:20

Dost Trabzonspor taraftarının Ankaragücü ile dayanışmasının Düşman çatlatan görüntüleri..

TYPAN
2 hafta önce - Pzr 31 Arl 2017, 00:05

oguzhancoskun

2 hafta önce - Pzr 31 Arl 2017, 13:08

Zafer paylaştığın formaların yarısından çoğu tasarım nike'ın öyle formaları yok. sen de onlara inanıp nike'ın formaları güzel diyorsun

TYPAN
2 hafta önce - Pzr 31 Arl 2017, 13:32

Aynen tasarım formalar var içerisinde, bir de Macron tasarımı görmek gerekiyor
Forma Macron olacaksa hiç merak etmiyorum nedense, çakma bir marka gibi, isminde hayır yok.
1 tane büyük takım yok giyinen, kusura bakmayın da kaliteli yapsa ne olacak, sanki alıp dışarda mı giyeceğiz sanki, maçtan maça.
Kaldı ki bu seneki formalarımız tasarım olarak da kalite olarak da iyiydi
Keşke Adidas olsaydı gerçi o da başka bir durum

Recep ALKAN
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 12:52

Trabzonspor ile Ofspor birer yıl ara ile aynı formayı giydi.
İnanmayan açıp araştırsın.
Nike katalog formaları ile 10 yıllık süreci geçiştirdi.
Kimse bir Barcelona forması beklemiyordu, fakat yine de özel tasarım bir iki ürün çıkarmalı idi.
Yapmadı.

Trabzonspor kimseye muhtaç değil.
Yönetimi de tebrik ediyorum.
Güzel iş Macron.
Özellikle kulübün kazanacak olması ayrı bir güzellik.

Kappa'ya forma yaptırdığımızda Dünyada kaç tane elit takımı giydiriyordu ?
Bilen var mı ?
Ama bugün hiçbirimiz o günün formalarına hayır demeyiz.

Yani bahsi konu olan marka Adidas olur, Lescon olur, Umbro olur tartışırz, konuşur, fikir yürütürüz.
Ama Macron hepimiz için yabancı.
Sadece yaptığı ürünlere göre yorumlayabiliyoruz.
Ve erken konuşuyoruz.

https://twitter.com/Foraa61
Bazı Macron katalog formalarını bizim renklere çevirmişler.
Hiçte fena durmuyor.
Ayrıca Olimpiakos'a yaptıkları çubukluyu bize yaparlarsa ortalık yıkılır, şimdiden söylemiş olayım

murad_1299
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 12:56

Ofspor Trabzonspor'u takip ediyor anlaşılan
yeni stad da Akyazı gibi deniz kenarında dolgu üzerinde

Cenk Gültekin
site denetçisi

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 13:21

Alıntı:
Kappa'ya forma yaptırdığımızda Dünyada kaç tane elit takımı giydiriyordu ?
Bilen var mı ?
Ama bugün hiçbirimiz o günün formalarına hayır demeyiz.

Usta yanlış hatırlamıyorsam Gökdenizli Fatih Tekkeli efsane kadronun forması değil miydi Kappa?

Bende var bir Trabzonspor forması, İnter deplasmanına gittiğimizde Trabzonlu çocukluk arkadaşım hediye etmişti. Sanırım Kappa idi bakmam lazım..

İnter deplasmanında giymiştim, arkasında Çakıroğlu yazıyor. Adamın soy adı Çakır, her formasının arkasında Çakıroğlu yazar

TYPAN
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 18:01

Kappa, Trabzonspor tarihinin en güzel ve kaliteli formalarından bazılarını yapmıştı

2002'de bir forması yaklaşık 100Tl(şimdinin minimum 300Tl'si) idi ve Made in İtaly yazıyordu formalara(şimdikiler gibi Vietnam, Endonezya veya Çin değil ) , müthiş formalardı

Kappa'yı çoğu kişi de bilirdi zaten. Adidas, Nıke, Puma yokken onlar vardı piyasada.
Özellikle eskiden Avrupa'nın sayılı devlerini giydirmiştir

Kıytırık Macron ile kıyas bile yapılmaz.

Forma önemlidir arkadaşlar, formanın markası da göğüs reklamı da takımın büyüklüğünü gösteren şeylerdir

Büyük takımlara bakın, olay anlaşılır

Recep ALKAN
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:38

Alıntı:
Usta yanlış hatırlamıyorsam Gökdenizli Fatih Tekkeli efsane kadronun forması değil miydi Kappa?

Bende var bir Trabzonspor forması, İnter deplasmanına gittiğimizde Trabzonlu çocukluk arkadaşım hediye etmişti. Sanırım Kappa idi bakmam lazım..

İnter deplasmanında giymiştim, arkasında Çakıroğlu yazıyor. Adamın soy adı Çakır, her formasının arkasında Çakıroğlu yazar

Aynen o formalar kardeşim.
Gerçekten efsane formalardı.

Alıntı:
Kappa, Trabzonspor tarihinin en güzel ve kaliteli formalarından bazılarını yapmıştı

2002'de bir forması yaklaşık 100Tl(şimdinin minimum 300Tl'si) idi ve Made in İtaly yazıyordu formalara(şimdikiler gibi Vietnam, Endonezya veya Çin değil ) , müthiş formalardı

Kappa'yı çoğu kişi de bilirdi zaten. Adidas, Nıke, Puma yokken onlar vardı piyasada.
Özellikle eskiden Avrupa'nın sayılı devlerini giydirmiştir

Kıytırık Macron ile kıyas bile yapılmaz.

Forma önemlidir arkadaşlar, formanın markası da göğüs reklamı da takımın büyüklüğünü gösteren şeylerdir

Büyük takımlara bakın, olay anlaşılır

Önemli olan Adidas, Puma, Nike yokken olmak değil, onlar varken birilerini hala giydirebiliyor olmak kardeşim. Saydığın markalar çıktıktan sonra Kappa tercih edilebilir bir marka olmaktan çıktı.
Şimdi ise piyasayı başka bir İtalyan markası Macron sarmaya başlıyor.
Macron'un kıytırık olduğu kanısına nasıl vardığını halen daha anlamış değilim.
Kriterin ne bu konuda ?

Arkadaşım, Adidas bizimle çalışmıyor, bin kez kapıdan geri çevrildik.
Nike'n yaptığı ürünler gördük, 10 yıldır alt lig kategorisinde forma giyiyoruz.
Puma, Lescon, Umbro falan geçiniz zaten.
Macron Trabzonspor için iyidir şu aşamada.
Hem para kazanılacak, hemde elit kategori ürün giyilecek.
Daha ne istiyorsunuz ki ?

drummer man Cihan
2 hafta önce - Çrş 03 Oca 2018, 17:00

Macron, New Balance ve Under Armour istiyordum ben, o yüzden Macron’a çok sevindim. Pişman olacağımızı zannetmiyorum.

sayfa 587
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET