Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Cumhuriyet Gazetesi Kimin İçin Çalışır?
« önceki   123 ... 6667686970   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 67
!yunus!

8 ay önce - Pzr 19 Ksm 2017, 02:46

Bu siralar amerika icin calisiyor. Orhan Bursali en buyuk yardimci..

Amerikanin yaptigi dupeduz saldirganlik oldugu halde amerikayi savunuyor utanmadan

Haritacı 314
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:15

Cumhuriyet Gazetesi, Diyanet’i karalamak için yalan haberi 20 saat içinde 21 kere tweetledi.

pyongyang
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:37

Bu "gazete"nin eski bir okuyucusu olarak; öncelikle Cumhuriyet okuyucusuna bu gazetenin iç yüzünü göstermek lazım. Maalesef cumhuriyet,sözcü vs okuyucusu bu yayınların dışına çıkmıyor ve bu sözde yayın organlarının her haberini oluşturulan her algıyı düşünmeden sorgulamadan kabul ediyorlar. Aynı eleştirim akit okuyucuları içinde geçerli. Cumhuriyet okuyucusu kendilerinin dışındaki bütün medya "havuz medyası" olduğunu düşünüyor çünkü onlara öyle gösteriliyor.

Nazım B

6 ay önce - Pzr 21 Oca 2018, 17:46

Cumhuriyetin Afrinde bulunan terörist muhabiri mi var acaba? Fake değilse bu, ancak afrindeki teröristin yazabileceği bir haber metni.

UğurÖz
5 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 08:18

http://www.cumhuriyet.com.tr/m/foto/foto_galeri/9 ...landi.html

Pkk teröristleri tarafından şehit edilen liseli kız için haber yapmışlar.

Ama haberde ne bir pkk ne terörist ne şehit kelimesi geçmiyor.

Bildiğiniz terörist sevici ve yanlısı bir gazete. Çalışanları hapiste sürünüyor hâlâ akıllanmadılar.

Ali clarkkent
5 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 09:53

Ya şimdi bir şey diyeceğim. Süresiz ceza alacağım. Bu tuvalet kağıdı bile olamayacak gazete! paçavrası için ceza almaya değmez. Elimden bir şey gelmiyor. Allah'a havale ediyorum ben onları ve muadillerini. Allah gelsin haklarından.

TRemre
5 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 10:41

Vatan hainlerinin isminde “cumhuriyet” kelimesi geçen her kurum ve kuruluşu ele geçirme gibi bir hobisi olduğunu kanıtlar nitelikte resmen. 15 Temmuz başarılı olsaydı zincirin son halkası da tamamlanacaktı.

!yunus!

5 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 22:19

Bu gazete derhal kapatilmalidir, yerim ozgurlugunu.

"Uyurken öldü" diyen kahpe evladininda ayni sekilde gebertilmesini diliyorum.

mahmut11
5 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 22:24

Bu cumhuriyet gazetesi, vatansızların, hainlerin, kansızların ve alçakların gazetesi olmuş durumda. Bunu hiç "Aman efendim Türkiye'de demokrasi yok, düşünce özgürlüğü yok" gibi laflarla örtmeyiniz. Bu hainlerin attıkları manşetler, karaladıkları haberler ve oluşturmaya çalıştıkları algıların hiç biri düşünce özgürlüğü ile ilişkilendirilemez.

!yunus!

5 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 22:44

Erdoganin gercek bir diktator gibi davranmasini istiyorum bugunden sonra, kim devletinin tekerine comak sokmaya kalkiyor, aninda pisman ettirilmeli
En basta gazeteci gecinen teroristler haklanmali.

Evet diktator Erdogan istiyorum.

Dinsizin hakkindan imansiz gelir demisler....

sayfa 67
« önceki   123 ... 6667686970   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET