Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Birgün gazetesine tepki
« önceki   123

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
Misafir f53

8 ay önce - Cum 18 Ağu 2017, 10:33

Bu ülkeyi kendi ülkeleri gibi görmüyorlar ki. Bu yüzden aynı hassasiyeti sadece bu ülke toprakları üzerinde ekmek yedikleri, nefes aldıkları için göstermelerini beklerdik. Ülkede solun acınacak hali. Barselona'da terör saldırısı olur hemen yayın yasağı gelir, bilinçli toplum bırakın polis işini yapsın, teröristlerin ekmeğine yağ sürmeyelim diye sosyal medyada kedi fotoğrafları paylaşır, bir Allah'ın kulu çıkıp basın susturuluyor demez; bizdeki solcu artıklar devlete katil der, faşist der, sansür der, diktatörlük der... der de der... Bununla da yetinmeyip ölenlerin sayısının artmasından medet umar.

Haritacı 314
3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:18

Herkesin farkında olduğu bir noktaya değinmiş.

Misafir 67f

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:28

Birgün gazetesi, Cumhuriyet ve Sözcü gazetesi gibi tam islam düşmanı bir gazetedir. Bu gazeteler, yayınladıkları pisliklerle şeytanın avukatlığını yapmaktadır. reklam_link denen site de aynıdır. KanalD televizyonu da aynıdır. Doğan grubunun gazete ve TV'lerin hepsi şeytana çalışmaktadır.
Ben bu gazete ve TV'lere kızmıyorum. Bunları kapatmayan RTÜK'na ve hükümete kızıyorum. Bunların nasıl pislik yayın yapmalarına izin verir?

Misafir 9d7

3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 09:23

Bir gün olsun susmasını bekliyoruz

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET