Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 234
Osmnytkk
7 ay önce - Sal 19 Arl 2017, 22:31
EĞİTİM KAMPÜSÜ

tam yeri neresi

Osmnytkk
6 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 10:47
İlkokul

Karakaya Mahallemize Yapılacak Okul İçin Zemin Etüdü Yapılıyor. Bağlumumuza Hayırlı Olsun.
Bağlum Hisar Mahallesi Muhtarlığı Mehmet Demirdağ facebook hesabından alıntıdır.
Ada ve Parsel : 91286 Ada - 1 Parsel

muhittin ergen
6 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 15:35
Bağlum- aktaş

Sevgili abilerim, arkadaşlarım.Görüyorum ki sitede konu hakkında bayağı bilgisi olanlar var.Ankara"dan uzak olduğum için hiç takip edemedim.Hepinizin malumu telefonda da bir şey söylemiyorlar.Benim çok çok eskiden almış olduğum ,hisse tapulu Bağlum Aktaş mevkii 3552 parselde ,440 metrekare,tapuda müfrez tarla olarak görünen başka da bir bilgi bulunmayan bir arsam var.Ancak yeri tam nerededir bilmiyorum.İmar planları ile ilgili burası hangi statüye giriyor?(1.Etap,2.Etap gibi)Benim arsam hangi bölge sınırlarında.Buralarda bir gelişme var mı?Bilgisi olan var ise ve paylaşırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Diğer5
6 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 08:54
Bağlum- aktaş

Muhittin Bey,
Taşınmazınızla alakalı olarak,
Mülkiyet hak ve sınırlamaları, (onaylı tapu bilgileri ve takyidat)
Üst ölçekli planları, (çevre düzeni planı)
Varsa alt ölçekli planları, (nazım imar, uygulama imar planı)
Planla alakalı alınmış olan sınırlamaları, (sit, kamulaştırma, mania vs)
Emsal bilgilerini, (gerçekleşmiş satış verileri-fiyat düzeltmeleri)
Yaklaşık pazar değerini, (adil piyasa değeri)(uluslararası değerleme standartlarında en az iki yöntem kullanılarak takdir edilecektir)
Taşınmazın fotoğraflarını, (mahallinde inceleme yapılıp taşınmaz fotoğraflanacaktır)
Taşınmazın kadastro paftasını ve koordinatlarını, (kadastro müdürlüğünden paftası incelenecektir)
ihtiva eden bir değerlendirme raporunu sizin için 534TL+KDV'ye hazırlayabiliriz.
Değerlendirmenizi rica ederim.

RED APPLE GAYRİMENKUL
Burhan UZGUR
0533 557 58 68

serdar72
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 19:56

Alıntı:
muhittin ergen
Bağlum- aktaş

Sevgili abilerim, arkadaşlarım.Görüyorum ki sitede konu hakkında bayağı bilgisi olanlar var.Ankara"dan uzak olduğum için hiç takip edemedim.Hepinizin malumu telefonda da bir şey söylemiyorlar.Benim çok çok eskiden almış olduğum ,hisse tapulu Bağlum Aktaş mevkii 3552 parselde ,440 metrekare,tapuda müfrez tarla olarak görünen başka da bir bilgi bulunmayan bir arsam var.Ancak yeri tam nerededir bilmiyorum.İmar planları ile ilgili burası hangi statüye giriyor?(1.Etap,2.Etap gibi)Benim arsam hangi bölge sınırlarında.Buralarda bir gelişme var mı?Bilgisi olan var ise ve paylaşırsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

ada parsel no yu bir daha kontrol edin. no değişmiş olabilir. ben kontrol ettiğimde bulmadım.
e devletten kontrol edebilirsiniz.

muhittin ergen
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 16:05
Bağlum -Aktaş mevkii

Cevap yazan Serdar bey ve diğer firmaya teşekkür ederim.E-Devlete baktım Serdar bey değişiklik yok.Sadece 22/a uygulaması olduğuna dair bir ibare var.(Diğer (Konusu: ANKARA KADASTRO MÜD.NÜN 02/08/2017 TARİH VE E.1726891 SAY. YAZ. İLE "22/A ÇALIŞMASI VARDIR" ) Tarih: - Sayı: -)İyi mi kötü mü ne anlama geliyor bilmiyorum ama her halde bu uygulamadan sonra numaralar yenilenir diye düşünüyorum. Sağ olun ilginiz için.

xgokhan03
6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 01:30

arkadaslar benimde 91354/2 de yerim var.m2 si ne kadar su an fiyatlar nasil baglumda bi gelisme varmi.

myucel kazan
6 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 16:05
arsa fiyatları hakkında

öncelikle herkese merhaba, yazacaklarımı lütfen yanlış anlamayın, 1337/4 parselde yerim var fakat yaklaşık 2 yıldır arsa fiyatları aynı düzeyde seyrediyor ve bölgeye talep yok gibi. Biz bu arsayı 1998 yılında almıştık o zaman da 2 kat imarlıydı. Söylenti çok ama maalesef hepsi boş. Bu gidişle buranın geleceğini ancak çocuklarımız görür.

bagci06
6 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 12:10
BAĞLUM KÖSRELİK

(+)

(+)

(+)

(+)

hacelik06
6 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 11:26
BAĞLUM

NEXT YATIRIM-GAYRİMENKUL-DEĞERLEME
KEÇİÖREN