Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 309
UğurÖz
6 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 15:53

Mobilde fotoğrafları aydinlatmak ve gereksiz ayrıntıları silmek için hangi programı tercih ediyorsunuz?

ahmetersungur

6 ay önce - Çrş 10 Oca 2018, 19:31

Kerim beyin fotoğrafı biraz işleyince renk verince çok güzel oluyor diğer fotoğraflarıda işlenip renklendirse anasayfaya mutlaka çıkar bence

(+)

Suzi Dilara

6 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 10:25

Alıntı:
Mobilde fotoğrafları aydinlatmak ve gereksiz ayrıntıları silmek için hangi programı tercih ediyorsunuz?

Snapseed sorunsuz çok kolay ve güzel bir Application

Resul GUL

6 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 11:12

Alıntı:
Snapseed sorunsuz çok kolay ve güzel bir Application

Ben de bu programı kullanıyorum fena değil Önceden Adobe Photoshop expres kullanıyordum O da güzeldi Ama Snapseed in Adobe den farklı olarak bir kaç ayarı hoşuma gitti..

Uğuray
site denetçisi
6 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 11:14

Bu programı tanıdıktan sonra bknz..
bu programı kullanmaya başladım.
Profilimden görebilirsiniz.
İlk sırada o vardı onu indirdim.
Beğendim diğerlerine bakmadım bile.

Emir ERTEN

6 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 11:23

(+)

Bu fotoğrafta eleştirilecek birkaç kusur buldum.

Boydan bir gece fotoğrafı ve uçsuz bucaksız bir sokak görüntüsü var. Büyük bir handikap bana göre. Fotoğrafta keşke daha fazla detay olsaymış.

Yeteri kadar aydınlatma yok. Bu biraz da aydınlatma direklerinin yetersizliğine bağlanabilir. Bu durum fotoğrafta olumsuz bir etki yaratmış.

Fotoğraf sanki kaseti tamamlamak için konulan alelade bir şarkı gibi olmuş en amiyane tabiriyle. Halbuki başlıklarda mesaj başı en az şu kadar yüklenmeli diye bir kural yok. Pekala az ve öz politikası benimsenebilirdi.

Eleştirilerim bu kadar.

GkhanTR
6 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 11:27

Snapseed ve Pixlr ortak kullanıyorum. Ikisininde birbirini tamamlayan özellikleri var ve istediğiniz şeyi yapabiliyorsunuz.

kenan_okuyucu

6 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 21:26

Beni rahatsız edenler:

Sağa eğik kadraj. Sol alt köşedeki gereksiz detay. İşlevsiz, dikkat dağıtan imza. Sevilmeyen 4:3 format. Fotoğrafın karamsar koyuluğu.

Ahmet Günen

6 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 21:52

Kenan Bey; Üyemiz medeni cesaret göstermiş sitemize fotoğraf yüklemiş.

Profilinize baktım, yüklediğiniz bir adet dahi fotoğraf yok. Hiç olmazsa bir tane de siz fotoğraf yüklemiş olsaydınız. Ve üyelerimiz siz değerli üyemizin fotoğrafını kritik etseydi. Ne dersiniz?

Fotoğrafınızı bekliyoruz...

mahmut11
6 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 21:53

kenanmy adlı üye de tıpkısını yapıyordu.. ya isim benzerliği var, ya da benzeyen sadece isim değil ..

Hadi bize fotoğrafçılık dersi veriniz. Madem bu kadar eleştriyorsunuz. Görelim sizin kadrajınızdan çıkan o muhteşem fotoğrafları.

sayfa 309
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET