Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 288
Ahker

3 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 13:19

Atayıldız 1. Etabın yanında dün başlayan ve gece boyunca süren yol kazı çalışması aralıksız devam ediyor. Bu kadar derin ve geniş bir kazı yapıldığına ve gece gündüz devam ettiğine göre,muhtemelen asfaltlama yapılacak ve yonca kavsakla birleşecek. Tahminlerimi söylüyorum çünkü sahada taşeron firmadan görüşebildigim birkaç kişiye iş planını sordum. Aldigin cevap; belediye bize gelin diyor geliyoruz,gidin diyor gidiyoruz,nereye kadar devam ederiz biz de bilmiyoruz,oldu. Belediyedeki değişikliklerden dolayı biraz durumlar karışık herhalde. Onların tahmini de Atayıldız'ın yanındaki yolun kısa sürede asfaltlanacağı yönünde.
İşin boyutunu bilmemekle beraber,buradaki çalışma en az birkaç gün sürecek gibi görünüyor.
Bu yolu kullananlar gündüz Batı konutlarına dogru gidip oradan cami yönünde giderek Başakşehir'in oraya çıkabilirler. Çamur olmasına ragmen dün ben o yolu kullandım.Geceleyin ya da yağmur yağdığında ise hipodromun oraya gidip U dönüşü yapıp gelmek daha mantıklı.

(+)

Kara kartal1903
3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 15:12
ERYAMAN'DAN,YENİ BATI'YA GİRİŞ İÇİN GEÇİCİ ASFALT HK.

Bugün sosyal medyadan yaptığım başvurular neticesinde ABB Fen İşleri Md.'nden aradılar.Kavşak kollarını tamamlamalarına rağmen yolun devamını asfaltlayamayacaklarını, deplase çalışmalarının sürdüğünü söylediler.Ancak kaliteli bir malzeme kullanarak Mülk caddesine kadar geçici bir yol(asfalt olmayacağını kaliteli malzeme dediklerinden çıkartıyorum-zannediyorum)yapabileceklerini bunu müdürlükçe görüşeceklerini söylediler.

Ahker

3 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 22:07

Mülk caddesi üzerinde yapılan yol çalışmasına anlamsız bir şekilde ara verildi. Bunun üzerine hemen Mavi Masa'ya yazdım. Bakalım ne cevap gelecek. Iyi kötü çamurlu bir yol vardı,ondan da olduk.

Ahker

3 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 11:30

Neyse ki çalışma hava koşullarının düzelmesi sonucu olsa gerek yeniden kaldığı yerden devam ediyor.

(+)

Ahker

3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 00:29

Goldeluxe 1.Etap'ın yanındaki yol hafriyat çalışması bu akşam itibariyle bitti. Göksu kavşaktan 1.Etap önüne kadar bir yol açılmış oldu. Kepçeci zemin düzgün olduğu için yolun bu haliyle de kullanılabileceğini söyledi. Ancak akşam karanlığında kimse yolun bittiğini farketmediginden olsa gerek henüz kullanan olmadı. Yarın muhtemelen kullanılmaya başlanır. Zemin çok derinde kaldığı için yanlarına duvar örülür mü yoksa bu haliyle mi bırakılır önümüzdeki günlerde göreceğiz artık.

(+)

Ahker

3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 12:05

Hürriyet Ankara yazarı Fatih Tekeci 1 Ocak günü köşesinde 2017 En'lerinde Yenibatı mahallesinin yaya üst geçidi sorununa YILIN TEHLİKESİ olarak yer vermiş.

Ahker

3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 17:10

Göksu Yonca kavşak ile Goldeluxe 1.Etap girişi arasındaki yol kullanılabilir durumda. Sapağın olduğu tarafa çakıl da serilmiş. Muhtemelen önümüzdeki günlerde asfalt da dökülecektir.

(+)

(+)

Öte yandan Çakırlar yolu uzerinde Atayıldız Batı Konutları'nın olduğu noktada ASKİ'nin su borularını değiştirme çalışması da başlamış gözüküyor.

(+)

Sky101
3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 18:34

Bu yolun açılması ayaş yolunu da rahatlatıcaktır, yenibatı-eryaman-batıkentteki ticari canlılık için elzem bir yol aynı zamanda.

Buğra006
3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 20:20

Bu bolge de yapilmasi dusunulen avm olmpiyat parki projesi metrosu olan bi bölge ve asfaltlama ișlemleri cok yavas gidiyor bimer cimer her yere yazin halen bi üstgecit yok asfalt yok altyapi yok elektrik gider gelir sürekli bu nedir akadaș yaziklar olsun Yenimahhalle yönetimine derhal belediye bașkaninin görevden alınması lazım birinin ölmesini bekleyen bir belediye bașkanı var ortada Yazıklar olsun

veysel döker
3 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 20:46

Yolun 5 ayı var bildiğim kadarı ile

sayfa 288
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet