Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Tünektepe Teleferiği
« önceki   123 ... 111213   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 12
ali alimi012
1 yıl önce - Prş 31 Ağu 2017, 15:27

birşey farkettim vural demir resimleri tekrar düzenleyip kendi çekmiş gibi yayınlıyor buna gerek yok bu sahtekarlıktır. biraz ciddi olun. onun bunun resmini kopyalamayın kendiniz olun . çekiyorsanız çekin çekmiyorsanız onun bunun resmini çalmayın

Vural Demir
8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 02:09

(+)

Tanju07
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:58

Benim gözümde burası'da tıpkı expo gibi para tuzağı.
Geçen pazar günü gittim buraya. Şimdi gişeden bilet alıyorsun 15 tl. Heryerde denilen bişey var öğrenci otobüs kartı yani antalyakart geçiyor deniyor ama gişeci kişi bilmiyor geçmiyor diyor.
Öğrenci indirimi emekli vs yok illa 15 tl vereceksin girmek için.
Teleferiğe biniyorsun yukarı çıkıyorsun adım attığın yer yeme içme yeri.Öyle bir düşünülmüş ki burası resmen insanlar yemeye içmeye geliyor bizde para kazanırız demişler burayı yaparken. Yok pizza evi yok çay evi yok kafetarya.Yahu insanlar alt tarafı 20 dakika gezip inecek aşşağı illa heryere masa sandalye atıp paralı yapmaya ne gerek var ?
Sonra etraf o kadar bakımsız ki çöp'ten geçilmiyor . Birde tam olarak gezilecek bir yer yok yukarıda. Bana göre burası o kadar şişirildi ki resmen para kazanmak için expo'nun kopyası olmuş.

veysel döker
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:09

İki teleferiği de kullanan biri Olympos teleferiği ile mukaye edebilir mi acaba? Olympos teleferiği biraz pahalıydı ama muhteşem bir deneyim yaşatmıştı. Nisan ayının sonunda metrelerce kar vardı yukarıda.

Musa07
8 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 11:53

Tünektepe projesinin ilk ayağı teleferikti. 240 kişilik restoran, 30 oda ve 60 yatak kapasiteli otel planlanıyor.

sayfa 12
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA