Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Misafir 771

11 ay önce - Cmt 28 Ekm 2017, 08:44

Dublexler zorla yıkılacak falan demiyorum tabii, fakat bakimlilar kadar bakımsız dublexlerde var,hepside en az 300 mt arsa içinde,,3+1 dublexin fiyatı 220,000 tl iken rezidance tarzı 2 daire alip kisadan köşe donmeyi isteyenler olacaktır

Emir GÖKER

9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 20:46

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

yunussoy

9 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 09:12

Törekent ve Mevlana mahallesi imar planları yapıldı Eryaman gibi siteler yapılmaya başlandı yeni temelli yoluda hatırladığım kadarıyla tam askeriyenin yanından geçecek diye biliyorum o bölge Çok güzel olacak inşallah

Misafir e23

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:46

Ucuzlarindan iki tane arsalı dublex almak var aslında, geleceği çok parlak

Misafir 9c1

8 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 22:40

Biz Törekent te dubleks bir ev bulduk almaya karar verdik. Eryaman evlerindeki 8. kattaki dairemizi satıp, orada bahçesinde sebze yetiştirmek, kedi köpeğimiz olsun istiyoruz
Sizce doğru olur mu? Biz doğa aşığı bir aileyiz. Ama korkuyoruz adım atmaya. Pişman olur muyuz, yoksa orada aradığımız özlediğimiz özgür yaşamı yaşarmıyız? Lütfen yazın. Çok ihtiyacımız vay yorumlara. Sonuçta bitek evimiz var. Ben Nihal

veysel döker
8 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 23:26

Attan inip eşşeğe binmek gibi olur.

EmrE_ank
8 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 07:45

Alıntı:
Attan inip eşşeğe binmek gibi olur

Ne sıkıntısı varmışta küçümsüyorsun? Biraz açıkla bari sanki o bölgede ikamet ediyorsun.

Yalcin Tasdelen
8 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 08:14

Sessiz sakin bir yer. Temiz bir yer alacaginiz yada tasinacagin ev suanki eviniz kadar olmayabir ama en azindan huzur olur. Bu benim fikrim imkanim olsa bende alirim ordan

veysel döker
8 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 08:23

Alıntı:
Ne sıkıntısı varmışta küçümsüyorsun? Biraz açıkla bari sanki o bölgede ikamet ediyorsun.

Küçümsemek demeyelim de, Eryaman ile kıyaslayınca daha az tercih edilebilir diyelim. Bu kadar alıngan olmayın
1- Merkeze 10 km kadar daha uzak. Metro kullanırsanız fazladan 6 durak demek
2- 1 tarafı organize sanayi, bir tarafı dağ bir tarafı cezaevi. Etrafı gelişmemiş. Organizede çalışıyorsanız bi nebze avantaj olabilir. Bu arada organizeye bağlı olmayıp burada bulunan karadökümcü diye tabir edilen dökümhanelerin tozunu atlamamk lazım
3- Sosyo-ekonomik faktörler. Adam rahat eder miyim, mahalle baskısı yaşar mıyım diye sormuş. Sincan Eryamana göre daha muhafazakar bir yerleşim yeri.
4- Yakın çevrede yapabileceğiniz sıfır aktivite. En yakın AVM yeni açılan Metromall. Başka alternatifte yok. Kafe- Restoran, spor merkezi yok.
5- Güvenlik açısından elimde veri olmasa bile özellikle villa bölgelerinin daha az güvenli olduğunu düşünüyorum.
6- Sincan devlet hastanesinin ek binasını saymazsak, yakınlarda hastane yok.
7- Villa denilen binalar minimum 15 yıllık. Apartman dairesine göre de epey hızlı yaşlanır. Isıtması soğutması problem.

Zaten bu saydıklarım nedeni ile Eryamanda 300bin liraya 3+1 ev alınıyorken, burada 4+1 müstakil bahçeli villalar 290 bin lira.

EmrE_ank
8 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 09:05

Alıntı:
Sincan Eryamana göre daha muhafazakar bir yerleşim yeri.

Sincan'a bağlı olabilir ancak Sincandan kat be kat insanları daha modern bu Fatih içinde geçerli. Sincan içi her türlü karışık insan mevcut olduğu için kötüleniyor. Fatih ve Törekent memur kesimi biraz daha fazla. Son zamanlarda Törekentteki nitelikli konutlar zaten yükselmesini sağlıyor.
Alıntı:
6- Sincan devlet hastanesinin ek binasını saymazsak, yakınlarda hastane yok.

Devlet ana hastahanenin ana binası Fatihte ek binası Sincan 12. Cadde de. Yeni yapılacak hastahane Törekent girişinde olacaktır.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet