Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 208
Misafir 52c

9 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 23:40

The Moon'un hemen Karşısına yapılıyor

Misafir 35f

9 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 23:57

Numune hastanesinin akibetini bilen var mı nereye taşınacakmış

Misafir 016

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 10:03

Numune Hastanesi'ne ek 460 yataklı hastane müjdesini vali verdi. Taşınma falan yok hemen yanına ek 460 yataklı hastane ihalesi yapıldı .

Misafir 848

9 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 16:45

Sahibinden com,a Sivasta ki ev fiyatlarina bakinca mutahitlerinde emlakcilarinda diger saticilarinda haya edip fiyatlardan utanmasi lazim ama nerede balik baştan kokar birileri asil işini birakip mutahit olursa sivasta geri geri gider ilçe olmaya aday bi il olur

Misafir edc

9 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 01:29

Arkadaşlar kasıtlı yalan yazıyorlar hastane için sadece dedi kodu iftira ben lüks denilen o dairelerden birinde oturuyorum külliyen yalan ve dolan. Hiçbir şekilde su çıktığı yok. Boru patlar su çıktı derler.hastane arkadaşım memur arşivleri bodrumda tertemiz kupkuru diyor.

Misafir edc

9 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 01:36

hayret şu hastane için konuşanlara şaşıyorum. ta istanbullarda sorulur oldu hastaneyi su mu basıyor diye.
ben şahidim kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. millet delimi etrafına okadar apartman yapılıyor. adama demezler mi yapıdenetim nasıl müsade ediyor. dedikoduuuuu

Misafir edc

9 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 01:41

Vidanjordeyim diyen ben hastanenin tamda dibinde oturuyorum etrafımda 4 apartman var bir tanesinden su çıkmıyor .bu yalanı neden söylüyorsun.

Misafir 6f6

9 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 12:25

son 5 senedir sivas ta halkı kazıklayan müteahhit tayfasından biri sivas tv sine çıkıp müteahhitler zarar ediyor ev çok yapıldı devlet ev yapımının önüne geçsin dedi resmen kulaklarıma inanamadım adam ölmeyeceğini sanıyor galiba

Misafir 12a

9 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 01:14

Adamlar ultraluks diye 1.sinif inşaatları bizlere sunuyor Sivas ultraluks yapı görmediği için ultraluks saniyor sahibinden.com a devamlı bakıyorum satılmıyor arkadaş bu fiyatlardan daha zorlamanın maliyeti yok emlakçılar da müteahhitlerin adamı olmuş savunuyor duruyor maliyeti şöyle böyle diye sırf merakımdan telefondan müteahhitlerin kullandığı paralı programı indirdim tüm verileri girdim en kaliteli malzemeleri araştırıp internetten onları girdim 250 metrekare net oturumlu daireli dolapları dahil yüzde 40 'ta arsa payı üzerinden hesaplattim 200 bin hesap etti program program maks yüzde 3 hata payı olan herhafta malzeme fiyatları güncellenen bir program bu mu zamlı demir beton fiyatı ile çıkan maliyet demekki 3 yıl öncesi yapımına başlanan binalar 150 ye maks mal olmuşlar Allah aşkına satarken de 500 bin diyorlar biz sorduğumuzda 460 son dedikleri daireyi başkalarının 370 e aldığını duyuyoruz demekki adamına göre satış yapılıyor sivasta belki daha da düşük alanlar oluyor. Peugeot in karşısında işçilik metrekare olarak 180 olan daire kardeşler mah.ne gelince 300 oluyor minimum arkadaş bir numune hastanesi bu kadar mı önemli konut fiyatında ünv tokideki eski evlere bile 200 fiyat çekiyorlar Yani sivas dediğin en uzak noktası 5 km olan bir yer deniz orman içinde mi yaşıyoruz bölgeler arası bu kadar uçurum var. Baktım 400 çektikleri daire 1200 e kiraya gidiyor almak enayilik olur bu şekilde bakıyorum birsürü yapılan bina var sizce ne olacak onumuzdeki yıllarda ben evi peşin kredisiz almak taraftariyim bulunduğum binada komsum 250 bin tl kredi çekmiş ayda 3800 ödüyor 200 bin de kredinin faizi 450 bin ödeyecekmiş komşuma gardas dedim bu daire kendini 25 yılda amorti eder birde 15 yıllık kira faiz verecen eder sana 40 yıl yaşın 40 görecen mi 80 ı dedim doğru söylüyorsun dedi yani büyükler ev al evin olsun diye diretiyor ama hesaba bakınca bu fiyatlardan ev mi alınır millet birde büyük krediler çekiyor emlak balonunun oluşmasında en önemli etkiden biride bu vadesi uzun krediler olduğuna inanıyorum vatandaş düşünemiyor borçlanıyor müteahit köşelik oluyor durumdan istifa edip

Misafir 8e1

9 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 01:27

Misafir12a hangi programa hesap ettirdin maliyeti 200 bin TL buldun merak ettim

sayfa 208
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET