Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 240
Misafir 389

5 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 18:45

ihsan gulbilge
5 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 00:07

Geçmişe dönük güzel bir belgesel izlerken vayy ve dedim belki siz de izlemek istersiniz

Misafir c58

5 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 12:12

Gaziantepspor borçları nedeni ile kapanma kararı almış.Bir Sivassporlu olarak üzüldüm geçmiş olsun diyorum inşallah eski günlerine geri dönerler.Ben bir futbol sever olarak süper lig de Başakşehir,Osmanlispor,Kasimpasaspor gibi proje takımlarını görmek istemiyorum.Gaziantep,Eskisehir,Sakarya,Kocaelispir, Samsunspor gibi takımların olduğu lig çok daha güzel olurdu.
Ayrıca Sivassporu maceraya atmayan,borc batağına suruklemeyen kendi kendine yeten bir takım oluşturan,sivasspora sahip çıkan büyük başkan Mecnun Odyakmaza teşekkür ediyorum.
Başka bir ilginç konuda Büyük şehir takımları bir bir batarken başakşehir ve Osmanlı spor gibi takımlar kaynağı nereden buluyor ? Beşiktaş,Fenerbahce,Galatasaray,Trabzonspor gibi takımların milyar doları bulan borçlarına rağmen bunlara kim koltuk çıkıyor,bunlarin vergi borçlarını kim biliyor ?
Özellikle Trabzonspor Türkiye'nin en borçlu kulübü.Diger şehir takımlarına puan silme,kume dusurme,transfer yasağı ,icralar gelirken Trabzonspora kim hesap sormuyor ?

Fatih C1
5 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 18:42

Sami aydın srt de konuşuyor

Şimdiye kadar söylediği

Yeni belediye binası bu yıl başlıyor

Eski sanayi kentsel dönüşüm başlıyor

Esentepe kentsel dönüşüm mahkeme tarafından durdurulduğu için gecikti bu yıl başlıyor

Meydandaki binalarla ilgili giydirme işi bir istanbul firmasına verildi proje ihalesi yapıldı

Kuzey çevre yolu ve kızılırmak projesi devlet projesi oldu. Çevreyolunu karayolları yapacak kızılırmağı dsi belediye ortak yapacak.

Rte bulvarının çevreyolu geçişindeki alt geçidi karayolları yapacak

Kızılırmak köprüsünün yakında ihalesi yapılacak

En son Fatih C1 tarafından Sal 02 Oca 2018, 23:59 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Fatih C1
5 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 23:58

Bu akşam srt de.

talha58
5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 00:00

Daha önce Osb başlığında yazmıştım. Buraya da eklemek uygundur diye düşündüm.

Belki birilerinin işine yarar diye paylaşmak istiyorum. N11. com sitesi üzerinde "boo" isimli satış yapan bir mağaza var.
Ürünlerine girdiğiniz zaman "Boo Bir Ofisline Markasıdır.Ürünlerimizin tamamı Dünya’nın ve Türkiye’nin en modern fabrikalarından biri olan Ofisline fabrikalarında üretilmektedir." ifadesini görebilirsiniz.
Sivas'ta üretilen ürünleri online satın alma imkanı olması çok güzel. Belki aradığınız birşeyler olup buradan beğenirsiniz. İnşallah farklı ürün yelpazesiyle online satışı yapılan Sivas menşeli ürünlerin sayısı artar.

Misafir df4

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:08

Sami bey e yapacak bisey kalmamis. Herseyi ya Karayollarina yada DSI ye yuklemis.

Misafir 546

5 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 09:25

Bence en önemli işlerden birisi Kuzey Çevreyolu, inşallah kısa zamanda başlar.

Rasim58
5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 08:24

Sivas Valisi Davut GÜL:
"Kamu yatırımlarında 11.sıradayız."
"Vergi ödeme sıralamasında 52´nci sıradayız"

"ÇEDAŞ BİNASI KALKACAK"
Sağlık hizmetlerine de değinen Vali Davut Gül, "Şehir merkezinde hastanenin yanına 250 yataklı bir hastane, 195 yataklı da geriatri servisi yapılacak. Hastanemizin önündeki ÇEDAŞ binası kalkacak, oraya bir alt geçit yapılacak. Ayrıca üniversitemize de 900 yataklı yeni bir hastane daha kazandırılacak" ifadelerini kullandı.

Kaynak: http://sivasirade.com/haber/kamu-yatirimlarinda-1 ...19033.html

M. Akif Ilbeyli

5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 17:20

Alıntı:
"Kamu yatırımlarında 11.sıradayız."
"Vergi ödeme sıralamasında 52´nci sıradayız"

Bugüne kadar yapilan ihmalleri ve yanlislari gidermek icin kizgin demirin üzerine sadece bir damla su gibi geliyor bana Sivas a yapilan kamu yatirimlari, Sivas a yapilan hangi yatirim bizi diger vilayetlerden daha ön plana cikariyor veya bir arti sagliyor, ben öyle bir yatirim göremiyorum, bence daha cok yatirimlara ihtiyacimiz var.

Hak etdigimiz yatirimlari ve ilgiyi devletden bu güne kadar görseydik VERGI de birinci sirada olurduk, tek birinciligimiz var o da göc vermek, hayirli olsun.

sayfa 240
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET