Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 315
Ömerg21
10 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 21:05

Alıntı:
Selam arkadaşlar 75 yol üstünde iki Binali çok güzel bir proje gördüm fotoğrafını asmislardi arabayla gectigim için foto çekemedim oraya yakın veya Diyarbakırlı üyeler projenin detaylarını bulup paylaşır mısınız
cadde 75 office :thumbsup:başlığı da bu sitede açmıştık bakabilirsin

Misafir 137

10 ay önce - Cmt 23 Arl 2017, 22:01

O proje değil yeni bir proje luna parktan diclekent istikametine doğru giderken temeli yeni kazilmisti iki bloklu beyaz ve güzel bir proje resmi vardı.

Misafir 3c7

10 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 16:44

Mrb başlık açacak olanlar arkadaşlar Diyarbakır Lice ilçesi diye açsalar iyi olur orda da güzel yerler var Birkleyn mağaraları - eshabı keyf gibi tarihi yerleri var nüfus bilgisi ulaşım bilgi edinelimm

Misafir 3c7

9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:25

YENİ PATENTLER GELİYOR 
Diyarbakır’da bunların çok ötesinde Diyarbakır’ın hak ettiği anlamda coğrafi tescil ürünlerimiz bulunmaktadır Bildiğiniz gibi Diyarbakır’ın ekonomik değerlerinin üretime dönük ürünlerinin coğrafi tescilleme süreci ve buna bağlı olarak da işaret tescilinin sağlanmasında bir özel çaba sergileniyor. Şuana kadar Diyarbakır karpuzu, Diyarbakır örgü peyniri ve son olarak da geçtiğimiz günlerde Diyarbakır burma kadayıfımızın coğrafi tescillerini aldık. Şunu yürekten inanarak belirtiyorum Diyarbakır’da bunların çok ötesinde Diyarbakır’ın hak ettiği anlamda coğrafi tescil ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunlardan Karacadağ pirincinden başlayarak hepsinin tescillenmesi ve gelecek ekonomik süreçte Diyarbakır’ın marka değerleri olarak ekonomik ürün dalına kazandırılması da hedeflerimizin arasındadır. İş gücü verileri açısından 2016 yılı değerlendirmesinde bugün itibariyle Diyarbakır’ımızı Türkiye ortalaması olan iş gücüne katılım oranının altındadır ancak artış göstermektedir. Türkiye’nin genel anlamda işsizlikle mücadelesinde Diyarbakır’da olumlu gelişmeler gerçekleşmekle birlikte birazdan açıklayacağım temel ve çok önemli projeler ile çalışmalar İnşallah 2018 yılında Diyarbakır’da istihdamın zirveye çıkacağı bir yıl olacak ve gerideki tüm zamanların en yüksek istihdam odaklı iyileşme ve gerçekleşmesini de elde edecektir. 

Misafir e1c

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 01:22

Https://m.sondakika.com/amp/haber-vali-guzeloglu- ...-10412114/

Diyarbakır hiç bir şey üretmiyor diyenlere gelsin. Koskoca valinin ağzından duyuyoruz bu sözleri. Ki bu sadece tarımsal üretim. Daha bunun enerji, madencilik, hayvancılık, sanayi vs. söylenmemiş.

sayfa 315
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler