Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Mithatpaşa Sahili Karayolu Alt Geçidi ve 15 Temmuz Meydanı
« önceki   123 ... 242526 ... 282930   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 25
alen Doğu Gencer
9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 12:17

Yaşlı başlı adam oldugunu iddia eden kişi! insanların oturdugu yerleri "dandik, Leş" gibi kelimeler kullanıp ,hakaret edip kötüleme. Gün gelir leşliğe,o dandikliğe muhtaç kalırsın. gerçi ben ne anlatıyorum zaten kızım güzelyalı da otuyor demiş. sonrada kızının oldugu yere hakaretler yağdırmış.

Sen ne zamandır yazmıyordun hayırdır cezalımıydın neydin ?

Misafir 2a9

9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 17:07

Doğu gençer kardeşim tacettin kişisinin altında bile kaç kişinin yazdığı belli değil bak dikkat et kendi adından yazmayınca misafir mesajları çoğalır misafiden yazınca o isimle mesajlar gelmez

Misafir f22

9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 17:37

insanlara kızanı gördümde şehirlere kızanları ilk kez bu forumda görüyorum. İzmir başlıklarında sürekli izmir'e laf sokma çabaları görüyorum.
acaba izmir'li sevgililerinden ciddi bir tokat yedilerde hırslarını bu şekildemi tatmin ediyorlar diye düşünmeden edemiyorum

Misafir 759

9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 18:07

tacettinin farklı hesapları da var diyorlar doğrumudur ?

Tacettin Şenel

9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 18:10

Yine CHAPE kolları muhalefete başlamışlar Ben hakaret etmedim olanı söyledim Güzelyalı hurdacı yeri benim güzelyalıda evim vardı 15 sene evvel sattım güzelyalıyı iyi bilirim güzelyalıda oturan dostlarım çok onlarada aynı şeyi söylüyorum güzelyalı bitmiş biryer dar dar kaldırımsız bozuk sokaklar eski püskü yapılar tam köy yeri......

alen Doğu Gencer
9 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:54

Yaşadıgımız yerlere Dandik diyorsun , LEş diyorsun birde hakaret etmedim ,olanı söyledim diyorsun !

Valla taco benimde içimden senin için çok şey geçiyor, çok şey söylemek istiyorum. sonrada altına ben hakaret etmedim, olanı söyledim diyip geçmek istiyorum ama işte biz yazarsak ya ceza alırız yada ban.

Misafir e43

9 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 13:32

Tacettin Bey haklı Balçovada 2 aydır kazı yapılan yerlere asfalt dökmediler heryer balçık gibi İzmir geneli böyle

Misafir e0b

9 ay önce - Çrş 03 Oca 2018, 01:10

İzmirin her yeri çukur olsa bu belediyelerin umurunda olmaz. Buca belediyesi bir pazar yeri yapacak örneğin. 2 sene sonraya bitiş tarihi veriyor. Niye? Çünkü 2 sene sonra belediye seçimleri var. Pazar yerinin açılışını o gün yapacak ki sanki 5 sene boyunca yan gelip yatan kendisi değilmiş gibi, tek bir pazar yeri açılışı ile halkın adamı, halk için çalışan büyük belediye başkanı imajı çizecek. Halk bu kadar kötü yönetimi hak etmiyor

sedo79
9 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 17:46

İzmirde çukur bol, delik deşik yerler ve kırık kaldırımlar görmek çok kolay. Fakat şunu unutmamak lazım, Türkiye de büyükşehirlerin hepsinde bu dert var. Gidin İstanbula, kırık kaldırımlar, delik deşik yollar. Çalışmayan metro asansörleri, görme engellilerin olmayan yol işaretleri. Olay İzmir değil sevgili dostlar. Türkiye genellikle böyle. Kendinizi İsviçre de falan sanıp o şekilde yorum yapmaya yeltenmeyin.

nevrans

9 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 01:42
Alt geçitte ilk ölümlü kaza aile belediyeden şikayetci Allah rahmet eylesin bende çok uzuldum

Dün gece saat 12 sularında Mustafa Kemal sahil bulvarında Açılan alt geçitlerde yolun birden daralması ve yol yapım çalışmasının eksik Tabelaları yüzünden motorla giden 17 yaşındaki kardeşim melih duymaç kardeşinizi Kaybettik. Bu alt geçit çalışması bitmedi madem neden açıldı ? Bizim içimiz kan aglıyor bunların sorumlularının Hesap vermesi için Elimizden geleni yapacagız !!!

(+)

sayfa 25
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 242526 ... 282930   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet