Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 8
Oğulhan
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 23:18

Alıntı:
Evet arkadaşlar ben de dile getirmesem de bu durumdan hoşnut değilim. Daha kaliteli fotoğraflar çekmeliyiz diye düşünüyorum. Oğulhan, haklı bir serzenişte bulunmuş. Aslında üye sayımız artsa ne de güzel olur. Toroslar, Tarsus ve Mut'tan demirbaş üyeler olsa daha fazla tanıtım olur.

Evet Emir’cim tam da bunu diyorum. Mesela sen. Çeşme Marmaris fotoğraflarında böyle kasap tavukçu koymazdın. Mersin gibi bir büyükşehire gelince koyasın geldi. Bir üst mesajımı %90 oranında üstüne alırsan sevinirim.

serkan33

6 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 22:56

Emircim İstanbul-İzmir-Marmaris fotolarında gösterdiğin özeni Mersin fotolarında da bekliyoruz, şehrimizin tanıtımı için kaliteli güzel fotolara ihtiyaç var, sende de bunu yaratacak potansiyel var ama Mersin fotolarında bu özelliğini pek kullanmıyorsun benim gördüğüm kadarıyla

Oğulhan
6 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 23:00

Nedense Mersin’e üvey evlat muamelesi gösteriliyor. Son İstanbul fotoğraflarından sonra bir kez daha anladık Tavukçu, dönerci, kasap fotolarıyla Mersin fotoları ama İstanbul İzmir Muğla maşallah üstün performans halindesin...

Emir ERTEN

6 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 23:04

Son İstanbul fotoğraflarımla eski performansıma döndüm.

Paslanmıştım ve bu pası söktüm. Yakında güzel Mersin fotoğrafları da çekeceğim.

Yiğit3344
6 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 23:05

Ben şimdi Mersinde değilim tatilde geldiğimde foto çekeceğim. Ama daha çok mezitliden olur baştan söyleyeyim.

serkan33

6 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 23:05

O zaman Emir Mersin seni bekliyor, İstanbul performansının da üstünde olmanı bekliyoruz ve de haklı olarak istiyoruz

Oğulhan
6 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 10:10

Son zamanlarda Mersin'den yeni aktif olan üyeler görüyorum. Güzel de paylaşım yapıyorlar Gökhan89 ve Emregus gibi. Umarım kalıcı olurlar. Mersinli üye sayısı lazım bu siteye hem tanıtım için hem de trollere prim vermemek için.

UğurÖz
6 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 10:47

Böyle bir ıstatistik çıkarılabilir mi bilmiyorum ama denetçiler en çok hangi şehirden katılım oluyor açıklarlarsa Mersin'in en üst sıraları zorlayacağını tahmin ediyorum.

Mersinliler sıcak insanlardır, aynı sıcaklığı karşı taraftanda beklerler.

Denetçiler sağ olsun fotoğraflarımızı Ana Sayfa yaparak şehrimizi tanıtmamiza yardımcı oluyor.

Ama sabit olarak şehrimizi Ana Sayfada tutarlarsa daha fazla Mersinli üyelere sahip olunacağı düşüncesindeyim.

emregus
6 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 11:34

Alıntı:
Son zamanlarda Mersin'den yeni aktif olan üyeler görüyorum. Güzel de paylaşım yapıyorlar Gökhan89 ve Emregus gibi. Umarım kalıcı olurlar. Mersinli üye sayısı lazım bu siteye hem tanıtım için hem de trollere prim vermemek için.

Teşekkür ederim, uzun zamandır sadece okuyucuydum. Vaktim olmuyordu yazabilmek için ama artık daha sık görüşeceğiz.

önery

6 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 13:17

Seyfettin033 isimli arkadaşımızda bu aralar aktif... bol bol fotoğraflarını görüyoruz

sayfa 8
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET