Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 315
Misafir 533

8 ay önce - Çrş 01 Ksm 2017, 22:55

Bizim denize sıfır, sahilin yanında stadımız vardı. Neyleyim otobandaki stadı, keşke yeniden eski stada geçsek. Mersin'de kimse yeni stad istemedi, oyunlar yüzünden ihale üstümüze kaldı.

Emir ERTEN

7 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 00:03

Böyle giderse önümüzdeki sezon 3. Ligin en lüks stadı olacak. Deplasmana gelecek takımlar ve seyirciler böylesini görmemiştir diye düşünüyorum.

Önümüzdeki sezon tribünlerin dolmasını umuyorum.

Oğulhan
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 00:26

(+)

(Özkan)

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 00:29

Alıntı:
Böyle giderse önümüzdeki sezon 3. Ligin en lüks stadı olacak. Deplasmana gelecek takımlar ve seyirciler böylesini görmemiştir diye düşünüyorum.

Aslında bu konu tartışılır çünkü 3. Lig ekiplerinden diyarbekirsporunda stadyumu bitmek üzere ve sanki donanım olarak kapasite olarak Mersin stadyumundan daha iyi konumda olacak

cCcenk38
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 00:38

Bu gidisle Diyarbekir bir ust lige cikar. Iyi gidiyorlar.

Efsane Diyarbakirspor kapandi bildiginiz gibi. Onlarin logosunu aldilar. Simdi de isim hakki icin mahkemeyle ugrasiyorlar. Efsane Diyarbakir’i tekar ust liglerde gormek iserim.

serkan33

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 00:46

Diyarbakır kapandı Diyarbekirspor oldu, Gaziantepspor kapanıyor ellerinde Gazişehirspor kaldı, bakalım bizim İdmanyurdu'da kapanacak büyük ihtimal ve MİY 1925 olacağı söyleniyor. Borçlardan kurtulmak için köklü klüpler kapanıp isim değiştiriyor yazık, futbolu yönetenlerin yüzüne tükürmek lazım Türk futbolunu bu hale düşürdükleri için...

Misafir 150

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 00:54

Kulüp kapatmak o kadar kolay iş değil haberin olsun ben bugüne kadar hiç kulüp görmedim bu ülkede borçlar çok zor yani

Misafir 382

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 09:48

diyarbakirsporun o dönem 25 miyon tl borcu vardi simdiki diyarbekirsporun baskani takimi alip borclarini kapatmayi cok istedi o dönemki baskan yanasmadi suan amatörde diyarbakirspor yanliz onlarda artik 2 takimin ayni oldugunu kabul ediyorlar resmi sayfalarinda diyarbakirspor ve diyarbekirspor yaziyor

Lisandro
6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 21:44
misafir

mersın stadı sakarya stadından daha güzel catısıda guzel

Misafir 751

6 ay önce - Pts 22 Oca 2018, 15:57

Mersin yurdu bu stadyuma sponsor bulması gerekir maddi yönden borçları kapatır

sayfa 315
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET