Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Dubai'li firma Armada Holding Elazığ'a yatırım yapıyor
« önceki   123 ... 545556 ... 636465   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 55
Alperen 2323
3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 12:06

Arkadaş sen benim yazdıklarımı anlamadım galiba böyle yatırım başka şehirde yapılsa tüm STK siyasiler medya belediye bürokratlar ön ayak olurdu ama bizde iii analiz edin çıt ses yok başta açıkça karşı çıktı rektör sonra kamuoyu cok tepki gösterdi çekincelerimizi gidersinler dendi 4 katrilyon yatırım için şehirde vekillerdde belediye başkanı ve medyada tek haber veya açıklama varmı iii inceleyelim ben bu yatırım heba olmasın gündemden düşmesin amacıyla yazıyorum art niyetli oldugumu nasıl düşünebilirsin hayret bişey demiyorum

KRAL456
3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 17:24

Arkadaşlar dubaili amcaların son durumunu milletvekili ömer Serdara yatırımla ilgili yapılan toplantıda sorulmuştu.Ömer serdar hiç kimsenin yatırma karşı olmadığını,iş adamlarının ilk etapta 3400 dönüm arazi istediğini fakat üniversitenin 2000 dönüm verdiğini ve bu konudada anlaşıldığını hatta üniversitenin yatırımın olması için garantı ve tarih istediği yönündede açıklaması oldu milletvekilinin.Bundan sonraki asamadada hukuki ve yasal sürecin olacağını örneğin yeni ünivesite için yasa ve devir için çalımaların zaman alacagını ama yatırım için taraflar arasında sıkıntı olmadığını belirtti.

En son KRAL456 tarafından Cum 29 Arl 2017, 19:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir d62

3 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 17:52

Bir kaç ay bekleyip ne olacağına bakalım. Çok kararlı görünen yatırımcı adayları yatırımdan vaz geçmişse herkes siyasilerden tut STÖ lerine kadar hesap sorsun. Eğer yatırım gerçekleşirse zaten sorun yok denektir. Bekleyip görelim.

gezgin2121
3 hafta önce - Pzr 31 Arl 2017, 08:29

Büyük yatırımı sivriceye yapacaklar sanırım sivrice hak ettiği değere kavuşacaktır artık yıllardır bakımsızlık ve sahipsizlik yüzünden başı bos kalmıştı göl etrafı. sit alanları mera alanları mütahitlerin, yapsatcıların mekanı olmaktan cıkacak hazine arazilerini mera ve sit arazilerini beton yığınları ile doldurdular ne belgeleri var ne tapuları var boş gördükleri yere dikiyorlar betonu.

KRAL456
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 00:44

Baskanin facesinden er tv yi takip ediyorum.dubaili is adamlariyla yer konusunda buyuk oranda anlasilmis.prosedurler kalmis.

EMRAH233
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 09:40

kral 456 paylaşım için tşk , bi link atabilirmisin bizde izleyelim.

hakan023
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 11:06

Facebooktan Mücahit Yanılmazı aratın sayfasına girince iki üç bölüm şeklinde tüm program mevcut. Geçen gün Kanal23 e çıktığı programda hiçbir yerde yok. Belediye basın yayın bu programları youtube da paylaşsa güzel olacak bizde burdan paylaşırdık

Kirpi23
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 11:20

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz röportaj

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=15930 ...5368558793

truva elazığ

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 15:43

Bende izledim başkanın dedikleri şu şekilde. Hemen hemen yerde karşılıklı anlaşmalarda şifahen oldu. Şimdi prosedürler kaldı inşallah o prosedürleri de çok hızlı bir şekilde aşarız ve yatırım gelir dedi. İnşallah bir prüz çıkmadan şu yatırım gerçekleşir.

EMRAH233
2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 11:22

üniv. sıkıntı çıkardığını duydum bilgisi olan var mı

sayfa 55
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 545556 ... 636465   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET