Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Çayyolu Yaşamkent İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 818283 ... 949596   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 82
Misafir ae7

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 19:18

Köpek sürüleri olduğu sürece isterse avrupa değil amerika firması gelsede farketmez.

Misafir ebc

9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 09:22

ÇANKAYA BELEDİYESİ OLDUĞU SÜRECE YAŞAMKENT İLERLEME KAYDETMEZ.

Misafir 171

9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 10:09

Ankara da inşaat projeleriyle insan profiliyle Ankaranın konuştuğu Yaşamkente bak bir de Çankaya belediyesinin vizyonuna. 2-3 tane küçük parkçık yapmak ile olmuyor. Bu parkları en küçük belediyede yapıyor. Hazır elinde marka bir yer var. Daha da parlaması için büyük projeler yapsana. Site içleri bildiğin paris site dışı alanlar Ortadoğu ülkeleri gibi.
Makbuz dağıtmaya başlamışlar belediye çalışanları diğer semtlerde daire başı 800-900 tl asfalt parası isteniyor. Yakında buraya da gelir.
Peki kardeşim asfalt-kaldırım parasını ben veriyorum yaptığın 3 tane park ile çöp ve temizlik parasını da Çayyolunda belediye arsalarını satıp karşılıyorsun.
Yaşamkente büyük bir rekreasyon alanı gölü olan bir alan yapılması gerekiyor.

Misafir ebc

9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 14:55

SADECE PARK DEĞİL Kİ SORUNU. SOKAKLAR REZİL. NE DOĞRU DÜZGÜN KALDIRIM VAR NE DE YOLU VAR. KÖY YOLLARI GİBİ. YILLARDIR BİR PAZAR YERİ YAPILACAK DENİLİYOR HALA BİR SES YOK.

Misafir 88a

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 21:42

Yollarımız şahane canımmmm, daha geçenlerde yoldaki çukukura içinde su olması nedeni ile göremediğimden aracım ile düştüm sonuç ne, bir yarık lastik ve yamuk jant, yeni lastik al, jantı düzelttir üstüne birde asfalt parası ver ohhh ne ala çoğu köy yolu yaşamkentin yolundan daha güzel, zaten bir tarafı Çankaya bir tarafı Etimesgut bir de bu sorun var, iki belediyede bana emlak vergisi borcun var der, derdini kimseye anlatamazsın , hangi belediyeye emlak yatırsan diğeri bana yatırmadın diye gecikme zammı koyar, iki belediyede bana bağlısın der biride asfalt atmaz.....

Misafir 2a3

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 23:44

Merhaba

Trafik ışık talebini nasıl ve nereye iletebiliriz? Yaşamkent 3296 cadde ve 3381 sokak kesisimine ışık konulması lazım. O bölgede 2 okul olduğu da dikkate alınırsa, ışığın ne kadar önemli oldugu anlaşılır

İkinci konu ise çankaya belediyesi kadar büyükşehir belediyesinin de sorumlu olduğu. Gökçek maalesef yeterince hizmet vermedi. Yalnız garip bir durum da şu. Batıkent in yolları 20 yıldır taş gibi. Yasamkentin yolu yapılsa bile 1 yılda dağılıyor. Asfalta su mu katıyorlar ne yapıyorlar anlamadım

Misafir 9df

8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 23:52

Gökçek her yer için aynı hocam git pursaklara sincana değişen bir séy yok.

Misafir 44c

8 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:31

Merhaba Koordinat Çayyolu projesiyle ilgili bilgisi olanlardan yorum alabilir miyim

Misafir ebc

8 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 14:35

YAŞAMKENT GİRİŞİNDE SAĞ TARAFTA KALAN BOŞ ALANA ÖZEL BİR OKUL GELECEĞİ SÖYLENİYOR DOĞRU MU BİLEN VAR MI ?

Misafir 49e

8 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 15:26

Geçen seneden bu yana okul yapılacak deniyor faaliyet yok. Planda okul arsası ise sonuçta doğrudur. Ama ne zaman.

sayfa 82
« önceki   123 ... 818283 ... 949596   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet