Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Alanya Trafik Fotoğrafları
« önceki   12

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Misafir 3cb

1 yıl önce - Çrş 24 May 2017, 18:39

Bahçeli: Alanya'nın il olmasını istiyoruz.
http://www.ahaber.com.tr/gundem/2017/05/24/bahcel ...-istiyoruz
Türkiyede sadece Alanya'nın il olması hem Alanya'ya hem de Türk ekonomisine ve Turizmine çok ama çok büyük katkısı olacaktır.

Diğer il olmak isteyen ilçelerin hiçbiri il olmamalıdır. Onlarında hemen il olmak istiyoruz demeleri yüzünden Alanya'nın il olması engellenmektedir.

Diğer ilçeler sadece tabela olarak il olacaktır kendilerine de ülkeye de hiç bir yararı olmayacağı gibi sadece ekstra masraf çıkaracaklar. Sürekli yatırım talep edecekler, onlar yüzünden mevcut iller gelişemeyecek, mevcut illerin yatırımları aksayacak, ekonomi bozulacaktır.


Misafir e5b

1 yıl önce - Çrş 24 May 2017, 19:19

Kesinlikle Antalya bölünmeli ve Alanya il olmalıdır. Hem nüfus hemde coğrafya (konum olarak) Alanya, Bandırma, Fethiye, Konya Ereğli il olmaya en uygun ilçeler.

İnegöl'de çok büyük ve gelişmiş bir ilçe hatta yukarıda yazığım ilçelerin hepsinden daha çok il olmayı hakeden gelişmiş bir yer İnegöl ama Bursa'ya oldukça yakın ve Bursa'nın toprağı il çıkarmaya pek uygun değil. Anamur, Suşehri, Polatlı gibi ilçelerde bağlı olduğu ilin yüzölçümüne bakıldığında il olmaya en müsait ilçeler. Ama Alanya, Bandırma, Fethiye ve Konya Ereğli hemen il yapılmalıdır.


Oğulhan
9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 03:42

Atatürk Bulvarı


(+)
Misafir 524

9 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 15:20

Antalya li , Alanya ilçesi dışında il olmaya layık yer yok gibi temelsiz şeyleri konuşmaya gerek yok, bu ilin turizm ve tarım da en büyük katma değer kazandıran ilçesi Manavgatır, Alanya doğusundaki Gazipaşa ve kuzeyindeki Gündoğmuş ile Sarıveliler i ilçe yapıp il olabilir, Manavgat ise kuzeyindeki Akseki,İbradı ve batısındaki Serik ile bir il olabilirsayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANTALYA