Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
furkansiner

11 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 14:26
Uzun çarşı çalışmaları uzun sürdü

(+)

cemomer
11 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 14:35

Bu nerenin mimarisi? Bu kadar uğraşıp bunu mu yaptılar bu ne rezillik

furkansiner

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 12:12

Uzun çarşı projesi bitti

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Enes54

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 12:40

gayet güzel oldu ama keşke üstü kapalı olsaydı, daha farklı bir hava katardı
tabi eski izbe şekilde değil, modern ve tarihi dokusuna uygun bir şekilde kapatılmalıydı

ama bu haliyle de çok güzel gözüküyor

ilker5454

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 13:07

Bu hali uzunçarşıyı falan canlandırmaz yalnız. Rengarenk bir şeyler oldu ortada ben orasını hiç sevmedim. Zemin değişmeyecek mi böyle kalmaması lazım

sapancalı mesut

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 14:11

Bence de olumlu bir iş oldu. Eski haliyle pis, bakımsız atıl bir görünümü vardı. Şuan en azından çok daha temiz, bakımlı ve göze hoş gelen bir bölge oldu. Tek eksiği çatısı diyebiliriz. Modern ve güzel bir sistemle üstü de kapatılabilirdi ama onun dışında bence gayet başarılı bir iş oldu

Olba
1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 14:21

Bu işin eğitimini alan birisi olarak söylüyorum. Oldukça başarılı bir proje olmuş.Gerçekten çok beğendim. Zemin de uyumlu. Buraya çatı yapmayı bırak düşüncesi bile ihanet olur. Bu haliyle Makedonya Manastır (Bitola) şehrinin çarşısına benzemiş gibi. Bilmiyorum bana orayı anımsattı. İlk fırsatta bu güzel çarşımızı görmeye geleceğim.

sapancalı mesut

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 14:35

bizlerde beğendik zaten ama eski haliyle çatısıyla bütünleştiği ve gözlere öyle aşina olduğu için çoğu kişi için tek eksiği o gibi duruyor. İlla çatı olsun demiyorum ben mesela ama olsaydı da fena olmazmış belki alışkanlığımızdan ötürü gelen bir şey. Ama genel olarak katılıyorum. Bence de farklı bir hava katan, renk veren bir çalışma oldu. Hiç bir şey olmasa eskisine göre çok daha hoş, bakımlı ve tertemiz binalar ile güzel bir cadde olduğu kesin. Genel anlamı ile gayet başarılı

sapancalı mesut

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 14:38

(+)

(+)

İlk 2 fotoya ve son fotoya bakıldığında arada ki fark belli oluyor zaten. O binaların, zeminin ve çatının eski hali ile şu an gelinen noktaya bakarsak görüntü açısından da çok daha güzel bir hal aldığı kesin.

Misafir 65a

1 ay önce - Çrş 07 Ksm 2018, 17:20

Gerçekten çok güzel görünüyor.Hayırlı olsun Sakarya'mıza.İnşaallah uzun yıllar böyle temiz kalır.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET