Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana Nüfus Bilgileri
« önceki   123 ... 272829

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 29
Resul GUL
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 11:22

İşin kötü kısmı Nüfus artışı devam ettikçe bu nüfusu nasıl iyi bir standartta yaşatabiliriz kaygısı güden Yerel Yönetimler malesef olmadı

Ya Adana nın sorunları yapılmaya yapılmaya dağ gibi büyümüş, Yapılanlar bu kaosun azalmasına hiç etki etmiyor Ya da hiç bir şey yapılmıyor..

Bu gidişle Nüfus artmasa bile güzel düzenli bir şehirde yaşama şansına ulaşamayacağız.

Asıl Adana için bu nüfus artışının az olması durumu büyük fırsattı ama bunu değerlendirecek yerel yöneticiler olmayınca daha önceki sorunlar yumağı azaltılamadı işin kötü kısmı Bu İş bilmez durum aynen devam ediyor..

Ve sonunda Korktuğumuz başımıza geldi Eski sorunlar tam olarak halledilememişken Yeni sorunlarla karşı karşıya kaldık En son Suriyelilerin de gelmesi ile 2. Büyük göçü yaşadık Ve Yine hazırlıksızdık..

Nüfus şu kadar arttı demekten çok Bu sorunlara eğilinse Adana için daha yararlı bir iş yapılmış olacaktı


Misafir ce3

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 12:02

Yanlış hatırlamıyorsam Adana yılda 60 bin göç veriyor 40 bin göç alıyor yani verdiği göç aldığı göçten fazla hale geldi , nüfus artışı ise doğumdan kaynaklanıyor o da şuan için yıllık 20 bin civarında , göçten eksi 20 bin ama doğum sayesinde yıllık artış artı 20 bin , bilgiler nüfusu adlı sitede var ve en gerçek güncel bilgiler.
Not : Suriyeliler elbetteki sayılmıyor, ama bu sadece Adana için değil tüm Türkiye için geçerli


Misafir ce3

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 12:25

İslam aleminin büyümeye ihtiyacı var diyen misafir arkadaşa cevap : Hollandanın nüfusu yanılmıyorsam 15 milyon ama gayri safi milli hasılası 80 milyonlul Türkiyeden ve 150 milyonluk pakistandan daha büyük, başkenti Amsterdamın nüfusu 750 bin ama 15 milyonlul İstanbulun ürettiğinden daha fazla üretiyor, ve o Hollanda senin ülkene seni korumak için patriot göndermiş vaziyette çünkü onda var sende yok , en ufak bir şeyde patriotu geri alırım bak diyor, demekki bu iş dığurmakla olmuyor , çalışıp üretmekle oluyor .
Şöyle düşün yan komşun iki çocuklu 4 kişilik bir aile ve aylık geliri 10 bin , sen ise 5 çocuklu 7 kişilik bir ailesin ve aylık gelirin 1400 lira , neyle hava atacaksın nüfusunla mı ? Kimin çocukları daha mutlu daha sağlıklı ve eğitimli ? Kapıcının bile zengin komşuna davranışı ile sana davranışı farklı olur.
Not : Zaten aynı apartmanda oturma ihtimaliniz bile yok , zengin komşun AB rezidansında otururken , sen ortadoğu mahallesinde oturursun , sen o rezidansa gezmeye gitmek istesen kapıdaki güvenlik seni durdurur geçiş için içeriden vize sorar.Emir ERTEN
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 13:46

Adana nüfusu içerisinde Gürselpaşa nüfusu çok artıyor. Eskiden yüzüne bakılmazdı şimdi çok popüler.sayfa 29
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 272829
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET