Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara West Gate Residence 3 X 33 katlı
« önceki   123 ... 120121122 ... 130131132   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 121
Misafir d0d

6 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 17:37

BİMER e yazalım toplu halde, bakın ne oluyor

Misafir 402

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 10:43

Arkadaşlar yönetimden bu kadar şikayet edip, yönetimle ilgili herhangi bir girişimde bulunulmaması çok acayip. Bu işten anlayan bir yönetim bulunamaz mı? Hem yükleniciyi hizaya getirecek hem de işini iyi bilen bir yönetim yok mu, mesela next level in yönetimi ile görüşülebilinir yahut İstanbul da west gate e benzeyen konseptte yönetim işini götüren firmalarla görüşülebilinir. Neden ev sahipleri organize olamıyor, bu durum da çok ilginç. Semt meselesi bizi bir yerlere götürmez. Avm nin ruhsatı alınamaz ise inşaat ruhsatının süresi dolacak. Yeniden masraf, yeniden uzun bir süreç. Belki de dolmuştur. Ev sahiplerinin arasında hiç mi işinin piri bir avukat yok. Ev sahiplerini de organize hareket etmesini sağlayacak bir oluşum, bir lider vb. çıkaramıyor mu bu west gate?

Misafir 12c

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 12:03

Inşaat ruhsat süresi 31.12.2017 de doldu malesef ve iskan alınamadı. İsteyenler faiz ve tüm zararıyla dava açabilirmiş avukat öyle söylemişti. Uzatılsa bile bu hakkımız kaybolmuyormuş.
Yönetimin seçilmesi için mülk sahipleri toplanabilir. İlk toplantıda çoğunluk sağlanamasa bile ikincide katılanlar arasından birilerine yetki verilir ve profesyonel bir yönetim şirketine görev verilir. Mevcut yönetimdekiler ve çalışanlar da siteye bile giremez istenilmezse. İnşaat firması da sadece beton halinde olan avm kısmına girebilir bizim kurallara uymaları durumunda ve iznimiz olduğu taktirde.

Misafir 402

6 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 13:46

E o zaman neden toplanılmıyor. Ne yapılması gerekiyorsa yapılsa, toplantı için belli bir gün belirlenip tüm mülk sahipleri haberdar edilse. Muhtemelen mülk sahiplerinin çoğu bu forumu okuyordur ve takipçisidirler. Artık harekete geçme zamanı. Nasıl bir organizasyon yapılmalı, tecrübeli bir arkadaşın yönlendirmesine ihtiyaç var.

Misafir 313

6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 15:50

Bir arkadaş için west gate'den ev arıyoruz da, internet ilanlarında west gate'de 247.500 TL ye 1+1 satılık ilan var. En son kaça alırız? 200'e iner mi pazarlıkla? satışlar ne durumda?

Misafir efb

6 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 23:54

Bence 200 çok, 120 ye falan alırsın. Her mecra trol doldu artık ne yazıkki

Misafir 618

6 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 12:19

Merhabalar, arada bir takip ediyorum bu forumu.Mülk sahibiyim ve buranın değerlenmesi için elimden geleni yaparım fakat süreci ve yapılması gerekenleri bilemediğim için birilerinin bu işin başını çekmesi gerekiyor.Ben fazlasıyla destek verileceğine eminim fakat bu siteyi çoğu kişi bilmiyordur.Bir şekilde insanlara duyurmalı ve toplanmalıyız.Daha ulaşılabilir bir mecradan(facebook)vb grup açılabilir.Toplanma tarihi yer belirlenip bir broşür hazırlanabilir ve insanların dairelerine ulaştırılabilir.Gerekirse tek tek zil çalacağız.

Misafir 618

6 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 12:32

Kat malikleri olarak, son genel kurul kararını ve yeni yapılacak genel kurul tarihini belgelerle öğrenmek istiyoruz.Ayrıca denetçileri göreve çağırıyoruz.Kim olduklarını bile bilmiyoruz.Herkes lütfen belgesini görmek koşulu ile genel kurul tarihini öğrensin. Bu bizlerin hakkıdır.

Misafir 5fa

6 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 13:30

Merhabalar, projeden ev satın almayı düşünüyorum ailem ile yaşayacağım fakat kime sorsam iskan sorunu vat çözülecek deyip geçiştiriliyorum bu yüzden belediyeye gitmeyi düşünüyorum iskan ile alakalı problem nedir yarın bir gün ev sahibi olursam yüksek bir mebla ödetirlermi? Çünkü yazılanlardan okuduğum ve anladığım kadarıyla müteahhit olarak bir muhatap yok site yönetimide 5 para etmez birde bu günlük aylık daire kiralamalar doğrumudur böyle bir sitede aileler ,okuyan çocuklar oturuyorlar hiç polis baskını yapılmadımı şikayet edilmedimi? Kafam o kadar karışıkki...

Misafir eb6

6 ay önce - Sal 09 Oca 2018, 01:09

ver gazı ver

sayfa 121
« önceki   123 ... 120121122 ... 130131132   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet