Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
erhan344

2 ay önce - Çrş 22 Ksm 2017, 21:48

Diğer bina da yıkılıyor.

(+)
ssfcevis
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 14:48
eski ssk binası


öğrenince içim burkuldu yüzüm düştü. yazıklar olsun dedim. eski ssk binasının yerine sağlık kompleksi yapılacakmış. o zaman orayı niye yıktınızki? iki pansuman üç makyaj devam edeydiniz.

Orası ilk yapıldığında şehir dışı sayılıyordu, yani çeperindeydi, ondan hastane oraya yapılmıştı. şimdi ise şehrin prestij caddesi oldu orası amma şehrin geçmişini bilmeyenler geleceğini eksik okuyanlarca tekrar hastane filan yapılacak olması şehre ihanettir bence. belediyeye devredin orasını. bildiğim kadarı ile belediyenin o kavşağa bir alt geçit projesi var. hatta bence o alt geçit projesi de şeyh adil mezarlığı - eski itfaiye kavşağınıda kapsayacak şekilde uzatılmalı. belediye sanayi den gelen trafiği şeyh adil önü girne caddesi ve devamın da girne caddesinden kanlıdereye bağlamaya çalışıyor. Belediye ye devredin eski ssk hastanesi yerini o ne yapacağını bilir.


HORASANLI8
3 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 00:51

Sağlık müdürlüğü fena kaptırmış, Valilik tutturmuş sağlık kompleksi diye.kmsenes
2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 12:36

Sehrin göbeginde ne saglik kompleksi arkadas , orayida betonlastirmayin azcik insanlarin rahat edebilecegi oturup dinlenebilecegi bir yesil alan yapinsayfa 10
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler