Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 112
Misafir 033

11 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:15

yıllardır akp'ye oy vermedim hep karşı çıktım ama bu sefer belediye seçiminde oyum akp'ye burada siyaset yapmıyorum iş yapana oyumu vereceğimiz söylüyorum yazıklar olsun hüseyin sözlü 2019u iple çekiyorum tıpış tıpış gideceksin

Misafir 696

11 ay önce - Sal 02 Oca 2018, 11:59

Vallaha kardeş bende yillarca mhp verdim oyumu ama søzlüye tahamulum kalmadi verdigi sözlerin hiç birini topmadi aski.bile.borç batagina soktu işi gücü kredi cekmek artik kredi bile vermiyorlar adanaya köprü yapacam kredi ver yol yapacam kredi ver akp kapisinda kredi dilenir hale geldi

Misafir 955

11 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 23:02

Adana sinanpaşa mahallesi kentsel dönüşümü ne zaman gerçekleşecek???

Misafir ecd

11 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 00:27

İnşallah h.s gidince

Misafir e94

11 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 00:47

siz hala uyuyun belediye parti icin hizmet icinmi secilir secdiniz adam kendi icin yılardır adanayı sömürdü türkiyenin 4 büyük şehirdi şimdi kaçıncı antep adanayı soladı siz hala aynı yerde bile degilsiniz geriledi yok öyle yok böyle dümdüz tarlaları beton yıgını oldu yeni adanaymış a sosyal insanlar gezilecek bie yer yok adanaya giderken soruyorlarda ben bilemiyom akrabalarım tafsiye ediyorum

Misafir e94

11 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 00:53

siz hala uyuyun belediye parti icin hizmet icinmi secilir secdiniz adam kendi icin yılardır adanayı sömürdü türkiyenin 4 büyük şehirdi şimdi kaçıncı antep adanayı soladı siz hala aynı yerde bile degilsiniz geriledi yok öyle yok böyle dümdüz tarlaları beton yıgını oldu yeni adanaymış a sosyal insanlar gezilecek bie yer yok adanaya giderken soruyorlarda ben bilemiyom akrabalarım tafsiye ediyorum

Misafir d87

11 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 10:55

Ulusal kanalllara bakin Gaziantep Antalya Bursa ve Konyadan konut projelerinin reklamlarini görürsünüz. Adanadanda uyuşturucu haberleri. Hükümet destegi olmadan Adana bu acigi kapatamaz.

kaan0703
11 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 14:07

insanlar menfaatleri için sahsıyetlerinden ödun verdıgınde zengın olabılırler veya amaçlarına ulaşmıs olabılırler ancak herkes bilirki onlar onlar şahsıyetsız ve ucuz ınsanlardır ben adana mersın halkının oylarını satmamalarından dolayı gurur duyuyorum çukurovalı olmak sahsıyetlı olmak herkesın layık olacagı degerlerden biri degildir...

Misafir 783

11 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 14:28

reklam veren firmalar konutlarını satamadığı için reklam veriyor arkadaşım adam istediği fiyata rahatça satabilirse neden reklam versinki

Misafir e0d

11 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 19:03

oy satmak mi hizmete oy vermek mi? adanada buyuksehirde seyhan ve cukurovanin ne dolaplar döndüğünü sagar sultan biliyor mhp chp anlasmasini herkes biliyor. adananin ulusal kanallara cikaracak konut reklami dahi yok. hava bultenlerinde dahi adimiz gecmiyor.

sayfa 112
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET