Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Gaziantep - Geneyik
« önceki   123 ... 434445   sonraki »

ANA SAYFA -> GAZİANTEP
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 44
Misafir dd7

1 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 22:02

Alper bey daha oncede sormustum o zamandan buyana hic bir hareket yoktu universite nin sirasinda koye dogru her hangi bir hareketlilik varmi orasi imara acildimi tam olarak birsey ogrenemedik .

alper0027
1 ay önce - Prş 14 Arl 2017, 23:22

Üniversiteyi geçince köye doğru yolun sağ tarafında henüz bir çalışma yok, imara açılmadı.Üniversiteyi geçince köye doğru yolun solunda 407 bin metrekare alanda imar çalışması yapılıyor.

Misafir 14c

2 hafta önce - Sal 02 Oca 2018, 04:21

Bu nedir belediye sağ tarafı dururken sol bölgeye imar götürüyor ve geneyik öbürü tarafına özel imar verilmiş bu ne saçmalık belediye özel şahısamı ve şirketleremi çalışıyor kardeşim insan bir taraftan kademe kademe imar verir bir parça solda bir parça köyün sağında oradakine ne oldu zigzag çiziliyor

alper0027
1 hafta önce - Pts 08 Oca 2018, 20:03
Geneyik bölgesine devlet üniversitesi

Bu konuşmalarda sayın Gül, “Gaziantep’e üçüncü bir üniversitenin” müjdesini verdi. Bu müjde Gaziantep için çok önemlidir. Çünkü, Gaziantep Üniversitesi’nin bünyesinde bulunan “Atıl bir şekilde” kullanılan FETÖ/PDY örgütünün sahip olduğu Zirve Üniversitesi’ni yeni bir üniversiteye kavuşturmak için sayın Gül, kollarını sıvamış ve bu üniversitenin bu öğretim yılı hizmete gireceğini de söyledi. Bizde buradan yeni kurulacak bu üniversitenin devlet üniversitesi olacağı için bazı isimleri söylemem gerektiğine inanıyorum. Benim düşüncem bu üniversitenin adının “15 Temmuz, Zeugma, Ayıntap, Gazişehir, ” gibi isimler olmasını düşünüyorum. Tabi ki isim koymak bizim işimiz değil ama tavsiye etmeninde en azından bir Gaziantepliye düştüğünü tahmin ediyorum...Kaynak 07.01.2018 tarihli Olay Medya.

alper0027
1 hafta önce - Pts 08 Oca 2018, 20:05

sayfa 44
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 434445   sonraki »
ANA SAYFA -> GAZİANTEP