Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Konya - Kentsel Dönüşüm Projeleri
« önceki   123 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> KONYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
Misafir aac

2 yıl önce - Çrş 13 Nis 2016, 17:58

Hayırlı günler,

Aydınlık evler kara yoları blokları yaklaşık 1966 yılında yapılmıştır ve 50 yıllık dır. Burada kentsel dönüşüm ile alakalı bir çalışma var mıdır. Yer olarak kent plaza arkasıdır. Bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim .

süleyman4242
2 yıl önce - Çrş 13 Nis 2016, 18:27

Alıntı:
Hayırlı günler,

Aydınlık evler kara yoları blokları yaklaşık 1966 yılında yapılmıştır ve 50 yıllık dır. Burada kentsel dönüşüm ile alakalı bir çalışma var mıdır. Yer olarak kent plaza arkasıdır. Bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim

galiba o bloklarda eviniz var ortada dolanan 2 aya yıkılacak söylentisi kulaklarınıza gelmiş merak etmeyin orda en az bi 15-20 yıl kentsel dönüşüm yapma gibi bir planı yok beldiyenin orası gece kondu koruma bölgesi olduğunu öğrendim belediyeden , belediyede zaten para olmadığı için kentsel dönüşüme girmez orda ancak çok büyük bir müteahhit çıkması lazım ki hem 5 katlı bloklar hemde bahçeli evlerin olduğu kısım ile birlikte yeni bir yapı yapılsın oda zaman alır

Misafir 2b6

2 yıl önce - Sal 10 May 2016, 15:15

Peki ben dilekçe versem kentsel dönüşüm projesi için, belediye mecbur bu evlere bakmak ve eğer uygun değilse boşaltırmak zorundamı

konyAŞK
8 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 16:12

sizce konyada yapıların yıkılıp yerine şehir merkezine Dev parklar #centralpark tarzı parklar kazandırmanın zamanı gelmedimi ? nefes alabileceğimiz yerler lazım merkezde

mesela toptancılardaki şu öneri çok iyiydi

selman yıldırım
8 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 19:35

Şükran Mahallesi'ndeki kentsel dönüşüm hakkında siteyi aydınlatacak bir Konyalı yok mu? Öncesi ve sonrası şeklinde? Sırçalı Medrese önü dümdüz olmuş. Hasbey Darül Huffazı çirkin binalar arasında sıkışmış haldeydi. Şimdi etrafı bomboş. Çok takdir ettim. Büyük iş. Bitmiş hali nasıl olacak acaba bilen var mı?

sayfa 19
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 181920   sonraki »
ANA SAYFA -> KONYA