Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
Misafir 2da

9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 16:55

Misafir yanlışın var Elazığ tüm dünyanın aktarma merkezi oluyor. İstanbul 3. Havalimanı 2. sırada 😀

Misafir d41

9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 17:41

Kesinlikle havalimanına 2.kat eklenmeli ve körük yapilmali.2.kat giden yolcu 1.kat gelen yolcu olmalı.Bina yapısı da 2.kat yapılmaya uygun.

Misafir 19f

9 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 14:04

Ahmet çolak kardeşim Trabzon'a yapılan şeylerin çok daha fazlası Yeni valiyle Elazığ'a yapılıyor.
Uçuşlar artacak burası bölgesel havalimanı olacak.
Mevcut pist yetmiyor. Dolayısıyla ikinci pist yapılıyor. Aynı şey kasım aralık arası çalışmalarla Trabzon'a yapıldı . Fakat coğrafyanın imkansızlığı ki Trabzon'da düz yer Yok. Ancak mevcut pist genişletildi ve pist başı dönüşü iyileştirildi.yer olsaydı uğraşmak yerine ikinci pist de yapılırdı.

Misafir 310

1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 01:24

THY 7054 kodlu Anadolujet Ankara uçağı meydana inmedi. Gezin Alacakaya Dicle ve Hani üzerinden devam etti Liceye varmadan radardan kayboldu. Takip edemiyorum

Fırat_444

1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 07:37

Malatya’yla ilgili yazılara cevaben duruma farklı bir pencereden bakacağım. Bikereki Malatya’dan İstanbul’a günde 25 Otobüs kalkıyor. Elazığ’dan 6 otobüs kalkıyor. Ankara’ya Malatya’dan 10 otobüs kalkıyor. Elazığ’dan 3 otobüs kalkıyor. Diğer şehirlere giden sefer sayısında Malatya’nın bariz üstünlüğü var. Bikereki senede otobüsle istanbuldan Malatya’ya en az özel araçlarla birlikte 600 bin kişi gidip geliyordur. Ankaradanda en az özel araçlar dahil 350 bin kişi gidip geliyordur. Siz neyin peşindediniz gakgolar bizde senede 1 milyon otobüs yolcusu var. Ne işimiz var gedip pegasüsü zengin edeceğiz kendi hemşerilerimize kazandırmak dururken. Her alanda Malatya’nın çok gerisindesiniz. İkinci üniversitemiz kuruldu siz daha hayalini edemiyorsunuz. 3 ncü organize doluyor siz daha yapacağız edeceğiz lerdediniz.ehraç havaalanı ABD nin göz bebeği milyar dolarlık yatırım yapıyor ef 35 ler için. Dinamit fabrikamız var yakında atom bombası üreteceğiz haberiniz olsun.😂😂😂😂. Arslantepe de medeniyetin izleri var ilk laik düzenin kurulduğu şehir. yahu daha ne anlatam ben size küreciği anlatmama gerek yok dünyanın gözü orası kurulmasında ne kadar karşı oldumsada yatırım yatırımdır. Orada 200 coni dolar harcıyor 🤣🤣🤣🤣. Aklıma gelenleri yazdım yani diyeceğim yolcuyla molcuyla ekonomi olmaz anca gevezelik olur.😀😀😀😀😀....

tarhan23
1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 10:40

Fırat 444 sende büyük bir Elazığ hazımsızlığı var yaşın kaç bilmiyorum ama fotoğraftan anlaşılan bayağı bir yaşın var ama akıl yaşın daha olgunlaşmamış ne diyeyim Allah akıl fikir versin

truva elazığ

1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 10:43

Ercan23
1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 11:00

Bu fırat denen hazimsiz sürekli elazig sayfasini takip ediyor. Elaziginin onlenemez engellenemez yukselisi karsisinda kiskancligindan ne yapacagini sasiriyor. Birakin kendi kendine yazsin dursun. Kaale almayin bence.

Fırat_444

1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 11:23

Şimdi ben burada ne yazdım hazımsız oldum. Ben sizlerin Malatya’ya olan hazımsızlığınıza karşı cevap olarak iki laf ettim. Doğruyu söylüyorum zorunuza gidiyor. Benim ne Elazığ’la nede Elazığlıyla bir sorunum yoktur. Benim Elazığlı ne dostlarım var siz kimsiniz. İstanbul’daki oturduğum sitenin idari Müdürü vede özel güvenlikçi madenli yeğenler var Doha’dan,Bodrum’dan,Malatya’dan geldiğim zaman koşa koşa geliyorlar dayımız gelmiş yardıma ihtiyacın varmı diye ben sizin bu tür gevezeliklerinize kızıyorum.Çok şükür Tahran efendi aklımızda başımda yerinde sen kendine bak. Sen kimsin.

KEMALİYE 23
1 ay önce - Pzr 16 Eyl 2018, 11:31

Eller gider Ay a biz gider Yaya derler.Sen karadan yaya gitmeye devam et Biz uçuşa geçtik artık uçak beğenmik Adam bu çağda hala kazıkçı otobüs firmalarını savunmakta Ne içti acaba Ankara da bir laf var Muz yemiş Şarap içmiş Apır Sapır konuşuyo Aynı o hesap

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET