Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
nedimtopaoglu

4 yıl önce - Cum 31 Oca 2014, 23:11

yazdıklarınıza tamamen katılıyorum ve şunları da ben eklemek istiyorum;
- üç adet tabiat parkımız var (yavşan, kapıçam, başkonuş) ama biz bu parkları sadece haftasonu mangal yapmak dışında farklı bir amaç için kullanamıyoruz örneğin doğa yürüyüşü, bisikletli orman gezileri, çeşitli sportif faaliyetler...
- yıllardır bir çok hastalığa iyi geldiğini söyleyenlerin olduğu ılıcamız var ama biz burayı sağlık turizmine dönüştürmemiz çok da zor bir şey değil,

HORASANLI8
4 yıl önce - Cmt 01 Şub 2014, 20:17

Arkadaşlar öneriler yaklaşımlar ne güzel. Çokda sevindim aynı ortak akıla sahip bir çok kişiymişiz. En kısa zamanda bunları azda olsa uygulamaya geçirmemiz gerekiyor. Madde madde sıralandığı gibi artık bu işlerin başlaması gerekir.

Bu bizim siyasetçilerin söylemlerinde altı dere sözü adamı sinir ediyor. Sanki bursa düz olduğundan alt geçitler yapılıyor, konya 108. Kavşak düzenlemesini yapıyor...vs...

Herşey güzelde bizim bu düşündüklerimizi ve amaç haline getirdiklerimizi yerine getirebilecek sağlam siyasi bir otoriteninde olmasıda lazım. % 70 e yakın oy alınan Türkiye'nin 1 veya 2. Kalesi....

Misafir 474

3 yıl önce - Pzr 21 Arl 2014, 21:53

maraş eskiden toprak evler vardı.
ama şidi maraşın değişmesiyle .
yerleşik hayata geçmasi zordu maraş halkı için.
yeni evler yaptırması zordu

efy efy
5 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 21:55

peki neden kimse ses çıkartmıyor
hepsini uygulamaya geçirebileceğimiz şeyler sadece biraz baskı biraz hak istemek ve hakkımıza sahip çıkmak gerekirse bimere ve cimere yazalım ama muhakkak hakkımızı alalım

ssfcevis
5 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 15:48
Kayseri K.Maraş G.Antep YHT

iki şehri de iyi bilen biri olarak şöyle bir hayal ettim, gabala 200 km gelir Kayseri K.Maraş YHT yapılır ise 250 km hız ile indi bindi dahil 1 saat, yani arabayı park et trene bin 1 saat sonra maraşta kelle paçanı iç üstüne dondurmanı ye vb. gez dolaş alış - veriş yap, aynı şekilde maraştan kayseriye 1 saatte var mantını filan ye erciyese çık vb. gez dolaş alış - veriş yap ne müthiş olur, iki kente de birleşik gibi sinerji meydana getirir, hatta böyle bir YHT hattı yapılsa inanın bana bu hat mutlaka Antepe ve oradan halepe uzatılır, çünkü maraş antep 60-70 km, antep -halep 120 km civarı toplam 200 km bile etmez. özel sektör bile yapsa böyle bir hattı bence çok rağbet görüp işlek olacağından çok karlı olur gibi geliyor bana. Antep - Maraş - Kayseri millet vekilleri bence birlik olup buna çalışmalı.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET