Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
ceyhanli 688
1 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 01:27

galeria satin alinip mordernize edilip guzel bir kultur sanat merkezine donusturulebilir

bedrock
1 yıl önce - Prş 26 Oca 2017, 02:05

Galeria'dan bir cacık olmaz, oranın yıkılması ve park'a dahil olması en doğrusu lakin o da galeria içerisindeki dükkanların hepsinin ayrı ayrı mülk sahibi olması dolayısı ile imkansız, zaman zaman sergi mekanı olarak kullanılabilir diyeceğim oda olmaz fuar alanımızda her türlü sergi mevcut.. Aslında ilk yapıldığı dönem de gayet iyiydi ama işte AVM kültürü gelip geçici tüketim kültürüne dayalı bir tekelleşme şeklidir, çok uzun vadeli projeler olamaz AVM'ler, adı üzerine tüketim anlayışı hakim, doğasına aykırı.. Uzun vade de tam bir hüsrandır, göreceksiniz ilerİ ki dönemler de yapılan diğer AVM'ler de o günün koşulların da ihtiyaçları karşılama da yetersiz kalacağından onlar da aynı Galeria gibi atıl duruma gelecektir, NEYSE UZATMANIN ANLAMI YOK ZATEN İNSANIMIZ OKUDUĞUNU ANLAMA ÖZÜRLÜ benim bu mesajımdan yüksek ihtimal Avm karşıtı bir insan olduğum fikrini çıkartır işine öyle geliyor çünkü.. Velhasıl atıl pozisyonun da daha nice yıllar bu galeria burada durur, geçmiş olsun

ads 1940
6 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 15:00

Alıntı:
Adana - Galeria ve Mimar Sinan Açık Hava Tiyatrosu Yıkılıyor

Nerde o günler, bence de oralar bir an önce yıkılıp Merkez Park genişletilmeli.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA