Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Yenimahalle Yakacık İnşaat Güncellemeleri
« önceki   123 ... 454647 ... 596061   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 46
Ragıp 18
9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 01:57

Aşağı hacilda binalar yükseliyor denmiş. Ben çorum caddesinden bakınca sadece northland projesini görüyorum. O da daha yükselmedi. Bir de ön tarafta kooperatif yapılıyor. Şu an için 2 tane. Ama 4-5 ay sonra 3 veya 4 proje başlayacak

Ragıp 18
9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 02:09

Aşağı haçıldaki northland projesi. Son hali. Köprünün bir yanı aşağı haçıl evet ama diğer yanı kuzey yıldızı değil, yukarı haçıl. Yukarı haçıl üst kısmı kuzey yıldızı. Yani çevre yolu ile ilgisi fazla yok. Kuzey yıldızı için 52 metrelik yol önemli. 50 deniyor ama 52 metre. Kamyonlar harfiyat değil hafriyat döküyor.

Mustafa853
9 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 03:00

Çok önemli bir şey değil ama madem sen düzeltme yazdın ben de cevap vereyim. Ben zaten northland projesi yükseliyor dedim yükseldi demedim. Ayrıca resmen ne aşağı haçıl var ne de yukarı haçıl. Northland projesi de Yükseltepe imar sınırları içinde.

(+)

Bu tür detaylara takılmaya gerek yok. Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere Ovacık imar, Yükseltepe imar ve Yakacık imar birbirine sınır. Birinin gelişmesi diğerini de etkileyecek, benim demek istediğim bu.

(+)

Resmi imarda 50 m gözüküyor. 52 m olursa daha iyi.

Buğra006
9 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 20:24

Göksu Çakırlar baglantısı Yeni Batı İst yolu metro durağı çevresi Altyapi-Asfalt Sorunu
Bu bolge de yapilmasi dusunulen avm olmpiyat parki projesi metrosu olan bi bölge ve asfaltlama ișlemleri cok yavas gidiyor bimer cimer her yere yazin halen bi üstgecit yok asfalt yok altyapi yok elektrik gider gelir sürekli bu nedir akadaș yaziklar olsun Yenimahalle yönetimine derhal belediye bașkaninin görevden alınması lazım birinin ölmesini bekleyen bir belediye bașkanı var ortada Yazıklar olsun

Mainz06
9 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 14:06

Bolge gelisim icin 3 5 yil sonra bugunku durumun 3 4 kati daha iyi olacak bimere cimere de yazdim yenimahalle belediyesine de yazdim bolge yavas gelisiyor die yazmayan arkadaşlarda cimere yazsin etkili

Mustafa853
9 ay önce - Cum 12 Oca 2018, 23:50

Alıntı:
Bolge gelisim icin 3 5 yil sonra bugunku durumun 3 4 kati daha iyi olacak bimere cimere de yazdim yenimahalle belediyesine de yazdim bolge yavas gelisiyor die yazmayan arkadaşlarda cimere yazsin etkili

Ne yazdin, ne cevap verdiler.

dalyan5555
9 ay önce - Cmt 13 Oca 2018, 15:55

KAZAN BAĞLANTI YOLU AÇILACAK
Başkan Gökçek yapılan diğer hizmetleri şöyle açıkladı:
“Yakacık’a 35 km. kanal döşemişiz 5 yılın içinde. Ayrıca imarlı bölgelerimizdeki kanal sorunlarının yüzde 98’i bitmiş. Bazı yerlerde de imarlı olmadığı için, imar yolu olmadığı için kanal açmak mümkün olmadığı için kanal açmamışız. İnşallah o imar yolları da açılır açılmaz, o eksik kalan yüzde 2’lik az bir kısmı da nasip olursa inşallah tamamlayacağız. Artık Yakacık’a girerken geniş yollardan giriyorsunuz, trafikten rahat rahat geçiyorsunuz. O sözümüzü de elhamdülillah yerine getirmiş olduk. Toplam olarak 1 milyon 285 bin metre karelik malzemeli bakım yapmışız yollara ve buraya toplam 828 bin ton asfalt dökmüşüz.
Ayrıca buraya inşallah bir hanım lokali, bir gençlik lokali açmak bizim için şart oldu. Kazan’la 15 km’lik bağlantı yolu da bu dönem içinde yapılacak, sizi Kazan’a direk bağlayacağız.
(Yerel seçim öncesi Melih Gökçek 9 mart 2014 tarihinde verdiği sözü tutmadı...)
bu yazıyı AKİM ( ak parti yerel yönetimler merkezi ..) daha etkili olur..........

bagci06
9 ay önce - Sal 16 Oca 2018, 15:30

Görevden alınsın

hacelik06
9 ay önce - Prş 18 Oca 2018, 12:22
YAKACIK

NEXT YATIRIM-GAYRİMENKUL-DEĞERLEME

YAKACIK

ARSALARINIZ

HAKKINDA

BİLGİ VERİLİR

ADRES:Yeni Etlik Cad. 157/A

TEL:0312-331-22-00 / 0554-657-00-08

Mustafa853
9 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 10:17

Sayın hacelik06, sizin bilginiz olabilir 50 m'lik bulvar hakkında. Son durum nedir, kamulaştırma bitmiş mi, altyapı bitmiş mi, ne zaman asfaltlanacak, ne zaman faaliyete geçecek.

sayfa 46
« önceki   123 ... 454647 ... 596061   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet