Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adanalı Üyelerimiz
« önceki   12345

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 5
AYDIN İNAN
site denetçisi

4 ay önce - Sal 05 Eyl 2017, 21:07

Alıntı:
İlla havadan olsun demiyoruz ki

O zaman neden daha önceki mesajlarında daha çok Havadan Adana başlığında eleştiri yaptın onu anlayamadım?

Güney Adana 40-50 sene önce neyse hala aynı görünüyor. Kalabalığın artması dışında pek bir değişiklik yok. Şahsi kanaatim, Güney Adana'yı kurtaracak tek çözüm; kentsel dönüşüm olarak görünüyor. Tabi bu da zamanla olacak bir şey.

karnifeks
4 ay önce - Pts 18 Eyl 2017, 13:50

güney adanada ufaktan yeni binalar yapılmaya başlandı. aslında adananın her yerinde kat karşılığı vs binalar yapılmaya başlandı. bu sefer gecekondu mahallesi olan yerlerin, suç yuvası olan yerlerin temizlenip şehrin biraz daha homojenize edileceğinden umutluyum. belki daha bi 5-10 yılı var ama muhtemelen süreç tamamlandığında aşağı yukarı her yerde aile muhiti olacak şekilde şehirde bir yerleşim şekli hakim olcak , artık 3. sayfa haberleri ile de anılmaktan kurtulacaz belki bu sayede.

Misafir 077

4 ay önce - Pts 18 Eyl 2017, 14:10

Güney Adana derken hangi bölgeler merak ettim?

karnifeks
4 ay önce - Pts 18 Eyl 2017, 14:34

Misafir 077 özellikle karşıyaka devlet hastanesinin, hiltonun , karataş yolunun bulunduğu bulunduğu tarafları kastediyorum.

Resul GUL
2 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 00:03

Adanalı Üye arkadaşlarımızın ve Tüm Wow Ailesinin Yeni Yılı sağlıklı, huzurlu ve barış içinde geçsin..

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET