Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5
AYDIN İNAN
site denetçisi

9 ay önce - Sal 05 Eyl 2017, 21:07

Alıntı:
İlla havadan olsun demiyoruz ki

O zaman neden daha önceki mesajlarında daha çok Havadan Adana başlığında eleştiri yaptın onu anlayamadım?

Güney Adana 40-50 sene önce neyse hala aynı görünüyor. Kalabalığın artması dışında pek bir değişiklik yok. Şahsi kanaatim, Güney Adana'yı kurtaracak tek çözüm; kentsel dönüşüm olarak görünüyor. Tabi bu da zamanla olacak bir şey.

karnifeks
9 ay önce - Pts 18 Eyl 2017, 13:50

güney adanada ufaktan yeni binalar yapılmaya başlandı. aslında adananın her yerinde kat karşılığı vs binalar yapılmaya başlandı. bu sefer gecekondu mahallesi olan yerlerin, suç yuvası olan yerlerin temizlenip şehrin biraz daha homojenize edileceğinden umutluyum. belki daha bi 5-10 yılı var ama muhtemelen süreç tamamlandığında aşağı yukarı her yerde aile muhiti olacak şekilde şehirde bir yerleşim şekli hakim olcak , artık 3. sayfa haberleri ile de anılmaktan kurtulacaz belki bu sayede.

Misafir 077

9 ay önce - Pts 18 Eyl 2017, 14:10

Güney Adana derken hangi bölgeler merak ettim?

karnifeks
9 ay önce - Pts 18 Eyl 2017, 14:34

Misafir 077 özellikle karşıyaka devlet hastanesinin, hiltonun , karataş yolunun bulunduğu bulunduğu tarafları kastediyorum.

Resul GUL

5 ay önce - Pts 01 Oca 2018, 00:03

Adanalı Üye arkadaşlarımızın ve Tüm Wow Ailesinin Yeni Yılı sağlıklı, huzurlu ve barış içinde geçsin..

Resul GUL

2 ay önce - Sal 17 Nis 2018, 23:12

Adanalı Üyelerimizinden aktif olanlar oldukça azaldı.Ersin Çaldır vardı Bayağıdan beri yok Sanırım Tayin den dolayı işleri bayağı yoğun...

Bunun dışında "Fatih 01 "Abi de yok..
Murat Tekin Bey ve daha bir çok Eski Üyemiz şu an aktif değil..

Misafir 17f

2 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 00:20

Resul gül abi ben de sizler gibi bir afana aşığıyım siteyi 2 yıldır misafir olarak takip ediyorum sayfalardan birinde size mesaj yazdım ama cevap atmadınız😔

Resul GUL

2 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 12:44

Görmemiş olabilirim O kadar çok soru soran var ki link atabilirsiniz nereye, ne yazdınız bilmiyorum gerçekten..

Misafir 5c0

2 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 13:45

O zaman buraya yazayım😊 öncelikle şunu belirteyim maşallah adanamıza çok hakimsiniz her bölgesini ve her yerindeki çalışmalardan haberdarsınız takdir ediyorum👏 söylemek istediğim şey de şuydu resul kardeşim artık şu güzel adanamızın internette saçma sapan şeylere alet edilmesinden diğer illerde çok daha fazla olay olurken gariplikler olurken adana daki en ufak bir şeyin haber yapılıp milletin altına saçma sapan yorumlar yazıp adana da sıradan birgün yazmasından bıktım çok üzülüyor ve kafaya takıyorum ne olacak bu algı gep böyle mi kalacak yoksa zamanla düzelecek mi adana mız onlarca insana kapılarını açmış iş aş imkanı sunmuş tarımın sanayinin öncü şehridir.... birde başka şehirlerden gelip burda yaşayan insanların adana nın herşeyini eleştirip kötülemesinden bıktım geçen gün biriyle tartışırken madem gözünde bu kadar kötü şehir neden duruyorsun burda nazarında güzel ve gelişmiş olan illerden birine gitsene zırla tutan mı var dedim yaptığım yanlıştı ama tutamadım kendimi.... anlamıyorum bir insan ekmeğini yediği şehre neden bu kadar kin besler yada bu kadar sevmediği bir şehirde neden durur

yusufsezgin
2 ay önce - Prş 19 Nis 2018, 18:28

Alıntı:
O zaman buraya yazayım😊 öncelikle şunu belirteyim maşallah adanamıza çok hakimsiniz her bölgesini ve her yerindeki çalışmalardan haberdarsınız takdir ediyorum👏 söylemek istediğim şey de şuydu resul kardeşim artık şu güzel adanamızın internette saçma sapan şeylere alet edilmesinden diğer illerde çok daha fazla olay olurken gariplikler olurken adana daki en ufak bir şeyin haber yapılıp milletin altına saçma sapan yorumlar yazıp adana da sıradan birgün yazmasından bıktım çok üzülüyor ve kafaya takıyorum ne olacak bu algı gep böyle mi kalacak yoksa zamanla düzelecek mi adana mız onlarca insana kapılarını açmış iş aş imkanı sunmuş tarımın sanayinin öncü şehridir.... birde başka şehirlerden gelip burda yaşayan insanların adana nın herşeyini eleştirip kötülemesinden bıktım geçen gün biriyle tartışırken madem gözünde bu kadar kötü şehir neden duruyorsun burda nazarında güzel ve gelişmiş olan illerden birine gitsene zırla tutan mı var dedim yaptığım yanlıştı ama tutamadım kendimi.... anlamıyorum bir insan ekmeğini yediği şehre neden bu kadar kin besler yada bu kadar sevmediği bir şehirde neden durur

Tüm bu dediğiniz durumlar, Adanacity ve Los Adanas denen sayfaların işi. Güzel Adana sayfası bunlarla savaş halinde. Ha birde Adananın yerlisi var. Bu sayfaları yalnız bırakmayın. Destek olun.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET