Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Manisa'nın En Hızlı Gelişen İlçesi Hangisidir
Akhisar 38.0%  38.0%  [30]
Alaşehir 7.6%  7.6%  [6]
Salihli 20.3%  20.3%  [16]
Soma 6.3%  6.3%  [5]
Turgutlu 27.8%  27.8%  [22]
Toplam Oy : 79

Zeynel Abidin Gün
9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 13:22

O OSB, Bağyurdu OSB
Turgutlu ile sınır ama Kemalpaşa yani İzmir sınırları içinde.

Misafir 78e

9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 13:30

Gördes

Serky45
9 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 13:39

Alıntı:
Gördes

Biraz isabetli sallasak iyi olur.

Misafir 1dc

8 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 16:47

Turgutlu, çünkü nedeni sanayisi büyüyor, yanına bağyurdu organize sanayi 3-4 yıl önce açıldı. Diğer bir neden zaten izmire yakındı İstanbul- İzmir otoyolu Turgutlunun yanından geçiyor. Bir adım daha yaklaştı. Diğer ulaşım alanı olan hızlı tren var. Ankara -İzmir hızlı tren hattı yine Turgutludan geçiyor. Yine bir adım yaklaşmış oldu. Adnan Menderes havaalanına 1saat. İzmir çandarlı limanına 75 dakika uzaklıkta. Uzun lafın kısası Turgutluda aç kalmassınız. İşsiz de kalmasınız. Manisanın en gelişen ilçesi Turgutludur

Misafir 713

7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 19:45

tabikide Turgutlu...gelin gezin ve hatta manisanın ilçelerini bırak türkiyenin çoğu ilinden daha gelişiktir. ve gelişmeyede devam etmektedir

Misafir 4cb

7 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 19:54

Demirci güzel olmuş. Tanıyamadım.

Misafir 520

6 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 21:21

Kasabam keşki çok cabuk büyümese nufusu okadar çoğaldiki yolda yürümek bile zorlaşti heleki trafik şehir içi çok fena....

Mustafa Taşlı

6 ay önce - Pts 12 Mar 2018, 21:49

Alıntı:
Demirci güzel olmuş. Tanıyamadım.

Bunu ciddi mi yazdınız? Uzun uzun yazdım sonra sildim, ne de olsa kendi memleketim. Yazacak çok şey var Demirci'nin her geçen gün nasıl eksildiğine dair. Bu fotoğraflar geçtiğimiz Cumartesi gününden. Sokak sokak, mahalle mahalle yüzlerce benzeri fotoğraf paylaşabilirim. Nüfusunun son 10 senede %32 oranında düşmüş olması da mı bir anlam ifade etmiyor?
Manisa'nın üst düzey ilçeleri, Salihli, Turgutlu ve Akhisar'dır. Onları Alaşehir takip eder. Sonra Kula, Sarıgöl gibi ilçeler, en son grupta Gördes, Demirci ve Selendi yer alır. Gördes son yıllarda Zorlu holding ve benzeri birkaç yatırımcıyla ümitlense de Demirci'de yaprak kıpırdamıyor. İl merkezine 4.5 saat mesafede, en yakın komşu ile ( Balıkesir, yine 4 saat) mesafede olan garip bir ilçedir. Bu arada Demirci'den en yakın sıcak asfalta ulaşmak için 2.5 saat kadar gitmeniz gerekir. ( Salihli - İzmir yolu )

Misafir b13

6 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 01:26

denizli li olarak söylüyorum . Salihli güzel . akhisarada gittim orada fena sayılmaz. beni en çok Turgutlu şaşırttı. hiç beklemiyordum iyi bir ilçe olduğunu. görüşlerime göre en iyisi Turgutlu diyorum. hemen hemen ilden farkı yok. manisanın gizli büyüyen ilçesi Turgutlu ...

Esen89

6 ay önce - Prş 15 Mar 2018, 01:53

Kesinlikle turgutludur akabinde akhisar ve salihli gelir lakin turgutlu bu hizda giderse diger iki ilceye baya fark aticak bir cok konuda

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET