Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Cebeci inönü stadı
« önceki   123 ... 1314151617   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 14
brs1905

9 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 18:59

19 Mayıs stadı çökecek diye korkudan gidemiyorum

cCcenk38
9 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 19:02

Eryaman bir bitse.. Ankaragucu ve Gencler oraya gecerler bir sure icin. Ayni zamanda 19 Mayis’i yikip yeni stat yaparlar. Osmanli FK zaten bir kac yila kapanir.

brs1905

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 14:27

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna osmanlisporun yardimlarini bütün kesti zaten gereksiz bir takım

Misafir 54d

8 ay önce - Sal 13 Şub 2018, 04:14

2-3 aralık'ta buradaki son maçlarını oynadılar altındağ belediyespor ve hacettepe. hacettepe 19 mayıs'ta, altındağ belediyespor aktepe stadı'nda oynuyor.

Misafir 5c7

8 ay önce - Çrş 14 Şub 2018, 19:04

Ne zaman yıkılacak

Misafir e37

8 ay önce - Prş 15 Şub 2018, 18:55

Cebeci inönü stadı bitmiş, okeye dönüyor. Bir an önce yıkılıp kamuya yararlı bir proje ile değerlendirilmeli.
Ankarada alt liglerdeki takımlar için maç yapacakları bir çok yer var; ostim stadı, yenimahalle hasan doğan stadı, bağlum stadı, etimesgut stadı, sincan stadı vs... o yuzden kimse orada stad gerekli, yeniden stad yapılmalı diyemez. Ankara demirspor da kendi tesisinde yapıyor maçlarını. Dolayısıyla ankara için eryaman stadının hizmete girmesi ve şy an ki 19 mayıs stadının yerine modern bir stad yapılmasıyla ankara'daki stad sorunu çözülür. Eryaman guzel olacak inşallah, ah bir de ulus (19 mayıs) stad projesi guzel olsaydı ...

Misafir 54d

8 ay önce - Cum 16 Şub 2018, 03:46

bağlum, hasan doğan, sincan, örnek, karapürçek stadları profesyonel ligler için standartları karşılamıyor. ankara'nın profesyonel liglerde kaç takımı olduğundan haberiniz var mı? hacettepe neden 19 mayıs'ın 3. takımı oluyor? yazmış olmak için yazmayın.

eretna1048
8 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 01:36

cebeci inönü kapandı artık arkadaşlar maçlar oynanmıyor .hacettepe 19 mayısa altındağ nereye gitti bilmilyorum.gönlümden geçen her zaman buraya güzel bi stadın yapılmasıydı ama olmadı.stadın mimarisi aslında çok güzel elden geçirilseydi yine olurdu diye düşünüryorum eski bb başkanı futbol takımlrına harcadığı milyonları n bir kısmıyla burayı gayet güzle bi hale getireblilrdi .

Misafir 3c3

8 ay önce - Cmt 17 Şub 2018, 22:11

Misafir54d bağlum, hasan doğan ve bilhassa ostim karşılamıyor da cebeci inönü mü karşılıyor? En son ne zaman gittiniz cebecş inönü stadına? Halinin o saydığınız stadların hepsinden daga berbat olduğunu bilmeden yazıyorsan sen yazmış olmak için yazıyorsun demektir. Tr ilerlemiyor senin gibi düşünenler yüzünden

Misafir b9f

8 ay önce - Pzr 18 Şub 2018, 20:46

Stadın bulunduğu alan, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na devredilirken, TOKİ tarafından da öğrenci yurdu yapılması düşüncesi ile Kredi Yurtlar Kurumu’na (KYK) verildi. Geciken bu devir işlemi, kısa süre önce tamamlandı, yurt yapılması çalışmaları da hız kazandı.
Hacetetpe ve Altındağ Belediye Spor Kulüplerinin kullandığı Cebeci İnönü Stadı’nın, güvenlik sertifikası, ilk devre maçlarını kapsadığı için, bu süre önümüzdeki günlerde dolacak. İki kulübün, bu statta maçlarını oynamaya devam etmesi için Ankara Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü’nün güvenlik sertifikasını yenilemesi gerekiyor. Devir işleminin tamamlanmış olması ve yeni güvenlik sertifikasının verilmemesi riskini göz önünde bulunduran ve mağduriyet yaşamak istemeyen kulüpler, yeni arayışlara geçerken

sayfa 14
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 1314151617   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet