Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ Malatya Caddesi
« önceki   123 ... 891011   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 9
Misafir d3b

9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 11:24

Alper23 adlı üyenin paylaştığı fotoğraflar gerçekten çok güzel, yollar harika görünüyor. Ancak dikkatimi çeken bir şey var. Bu yollarda araç yok. Elazığ'da yakın zamanda sokağa çıkma yasağı filan da yoktu, gün ortasında bu çevre yolunun boşluğu çok ilginç. Önceki yıllarda bir kaç kez geçmiş ve yine şaşırmıştım yolun tenhalığına. Şu an kuzey çevre yolu da yapılıyor. 500 yıl sonrası düşünülerek yapılıyor yollar sanırım. İşte vizyon sahibi yerel siyasiler ve bürokrasi el ele verince böyle güzel yatırımlar çıkıyor ortaya. Ülke kaynaklarını verimli kullandığınız için teşekkürler.

hakan023
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 11:44

Alperin fotoğrafları gerçekten çok güzel ama senin niyetinde bi o kadar kötü. Yollar tenha dediğin malatya caddesini böyle boş görmek ara ara böyle fotoğrafların yakalanması bizi de şaşırtıyor çünkü trafiğin en yoğun olduğu caddelerin başında gelir. Büyük ihtimal Hazardağlı Kavşağında kırmızı ışık yanıyodur ki Hilalkent tarafına doğru araç gidişi yok gibi. Kuzey imar yolu fotoğrafları tenha olabilir şuan pek bilindik bi yol değil ayrıca daha tamamlanmamış bi yol. Güney Çevre yolunu anca Diyarbakır Tunceli Malatya Bingöl istikametine gidenler ve ağır araçlar kullanıyor şehir içiyle pek alakası yok gibi. Kuzey Çevre yolumuzda yapılıyor çok şükür 2. Çevreyolumuz hani bilmeyenler olabilir. 500 değil ama bi 50 sene sonra bile ihtiyaçlara cevap verecek şekilde yapılıyor.
Dipnot: Doğu Anadoluda enfazla plaka tescili yapılan ikinci şehiriz 120 bin civarı ve bunlar sadece 23 plakalı araçlar

Tolga Dt
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 13:22

Elazığda ki araç sayısı çok değil sizin 3 yıl önceki araç sayısı ile aynı, tabi siz söz konusu olduğunuzda herşey aşırı elzem ihtiyaç oluyordu. Şehir olarak Elazığın daha düzenli bir yer olmasından olabilir mi dediğiniz? Şehrinizi birde bu noktadan değerlendirin. Birde Elazığ tek aksta kurulu değil kuzeyde Keban yolumuz var sizin şehirle kıyaslayamazsın bile Bunu düşünmüyorsunuz tabi. Ayrıca Güney Çevre yolumuz buradaki yoğunluğu azaltıyor

yusufyuşa23
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 13:39

Alıntı:
Millet uzayda koloni kuruyor sizler halen yol yolak işleriylemi uğraşıyorsunuz...

Biz memleketimizden memnunuz. Koloni kuranların belli ki yaşadıkları yerden bir hayli şikayetleri var.

Tolga Dt
9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:39

100 kere uyardık yapmayın etmeyin diye TFF başlıklarında başlayan rezillik tüm sayfalara sıçradı. Ortalığı karıştıran Misafir olarak yazan çanak tutan kim varsa Allah belasını versin. Site yönetimi akıl almaz mesajlara onay veriyor. Eray ben bunu gelip sizin sayfalarda yazdım. Yapmayın artık buna son verin diye. O zaman tuzumuz kuru tabirinde üyeler üstüne birde beni suçladılar. Ama bu adamlara tek laf edemediler çünkü kendileriydi zaten bunu yapanlar. İnşallah iki tarafta aklını başına alır.

alper23

9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 16:55

Alıntı:
Alper23 adlı üyenin paylaştığı fotoğraflar gerçekten çok güzel, yollar harika görünüyor. Ancak dikkatimi çeken bir şey var. Bu yollarda araç yok.

Öncelikle fotoğraflarımı beğendiğiniz için teşekkürler, gerek bu başlıkta gerekse diğer başlıklarda paylaşmış olduğum yol fotoğraflarında ve diğer fotograflarda sürekli yollarda araç olmadığından trafik yoğunluğunu yansıtmadığı için görselliğinin olmadığına dair hep eleştiriler yapılıyor şöyle ifade edeyim birincisi ben trafik yoğunluğunda araç kullanmayı sevmiyorum hergün araç kullanıyorum ve özellikle yoğunluğun olmadığı cadde ve bulvarlarda gitmeye gayret ediyorum ama fotoğraflar için haklısınız dolu yollar ve bulvarlar özelliklede gece çekimlerinde iyi bir makineyle harika görünüyor ama ben kısıtlı zamanda anlık fotoğraf çektiğim için yani özellikle araç olsun diye vakit ayırıp beklemediğimden (şansıma denkte gelmiyor) trafiği yansıtmıyor, bir diğer husus bu başlıkta ki fotoğraflarımı aynı gün ve aynı saatte çektiğim fakat farklı günlerde ve uzun süreye yayarak teker teker paylaştığım için hiç trafik olmuyormuş gibi düsünüyorsunuz halbuki bütün fotograflar cumartesi sabah 8.30 ile 9.30 arasında cekildi ve bu sebeple trafik olmaması da normal
Bir diğer hususta paylaştığım her fotoğraftan sonra hep paylaşım yapılan yerlerle ilgili olumsuz eleştirel şeyler konuşulması, örneğin akgün avm başlığına fotoğraf atıyorum yok burası kapanacak, park23 başlığına fotoğraf atıyorum yok yetersiz, kültürpark başlığına fotoğraf atıyorum yok bir kültür faaliyetini göremedik ağaçlar küçük, bu başlığa fotoğraf atıyorum isminden tutun yolun şerit sayısına kadar atışma ve tartışma çıkıyor ve bu durum beni mutsuz ediyor bunuda paylaşayım istedim çünkü benim fotoğrafları paylaşma sebebim birazda tanıtım amaçlı siz böyle yapınca emeğimizde zayi oluyor ve kendi adıma hoş olmuyor ve yaptığım paylaşımlardan da zevk almaz oldum artık yapmayın böyle

Hüseyin_44

9 ay önce - Çrş 27 Arl 2017, 20:49

Sayın Elazığlı ve Malatyalı üyelerimiz;
Bu anlamsız sataşmaların kimseye bir faydası olmayacağını çok iyi biliyoruz ki her iki şehrin güzide üyeleri arasında soğukluk yaşamasına neden oluyor. Ben şahsen Malatyalı üyelerimizle tek tek konuşarak Misafir üyelerimizin paylaşmış olduğu mesajları dikkate almayınız diye kendi aramızda fikir alışverişi yapıyoruz. Bu konuda eminim ki Elazığlı üyelerimizde muzdariplerdir. Sizlerden ricam lütfen paylaşılan mesajları dikkate almayınız... Son olarak bütün şehirlerimiz gibi, Elazığ ve Malatya kardeş şehir olarak kalmaya devam edecektir...

Saygılarımla...

berkayy23
9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 00:40

Cadde 2018 yılında 3 şerite çıkacakmış

Misafir 7ec

9 ay önce - Pzr 31 Arl 2017, 10:21

3 şerit yeterli gelmez.Otobus,minibüs durak cepleri yapılmalı ve ek olarakta yan yollar yapılmalı ve düzenlenmeli.Yoksa bir işe yaramaz

KRAL456
8 ay önce - Cmt 20 Oca 2018, 11:39

(+)

sayfa 9
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 891011   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET