Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas Yeni 4 Eylül Stadyumu
« önceki   123 ... 713714715

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 715
saterd
3 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 23:28

Sivas belediyesi ne iş yapar acaba. Eğriköprünün olduğu bölge kısa sürede düzenlenirken neden stadyuma el atılmadı. Ne zamandır il özel idaresi şehir içinde asfalt işi yapar oldu. Üzülerek söylüyorum Sivas olarak halimiz bu.

mehmet karakas7
2 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 22:17

Alıntı:
Vali Gül, Yeni 4 Eylül Stadyumu’nu İnceledi

Yeni 4 Eylül Stadyumu
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Süper Lig’de mücadele eden Demir Grup Sivasspor’un maçlarını oynadığı Yeni 4 Eylül Stadyumunu ziyaret eden Gül, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salim Kılıç ve Stad Müdürü Fatih Şimşek’ten bilgi aldı.

Lige verilen devre arasında eksikliklerin tespiti ve giderilmesi için stadyumdaki tüm donatılarda inceleme yapan Gül, incelemelerine ilişkin, “Stadyum içerisinde bir takım eksiklikler tespit ettik. Önümüzde yaklaşık iki haftadan fazla zaman var. Seyircilerin bize zaman zaman ilettiği sorunları yerinde görelim istedik. Stadımızda olağanüstü sorunlar yok ancak küçük de olsa bu problemleri çözmemiz gerekiyor.” ifadelerini kullandı.

Gül, stat içerisinde yapılması planlanan çalışmalar hakkında da bilgi vererek, şunları kaydetti:

“Mescitleri farklı yerlere taşıyarak biraz genişleteceğiz. Lavaboların bir kısmını abdest alınabilecek duruma getireceğiz. Ayrıca stadın farklı bölgelerindeki birkaç problemi de çözeceğiz. Yiğidolar stadımıza sorunsuz gidip gelebilecekler. Takımımız da inşallah ikinci yarı daha iyi olur ve sezonu ilk beşte kapatırız.”(AA)

Fatih C1
2 hafta önce - Cum 05 Oca 2018, 01:11

Alıntı:
Sivas belediyesi ne iş yapar acaba. Eğriköprünün olduğu bölge kısa sürede düzenlenirken neden stadyuma el atılmadı. Ne zamandır il özel idaresi şehir içinde asfalt işi yapar oldu. Üzülerek söylüyorum Sivas olarak halimiz bu.

Yeni üst geçit yolu değil ama stadyum çevresi özel idareye ait diye düşünüyorum. Yani stadyum arazisi o yüzden belediyenin işi değil. Belediye yolu yapmadı diyorsun peki stadyum içerisindeki eksikliği de belediye mi yapacaktı? Onlar da yapılmadı.

kürşad58
2 hafta önce - Cmt 06 Oca 2018, 14:29

arkadaşlar bjk macında yaya üst gecitini kullandim ama vip'e ulaşmak için tum stadin cevresini dolaşmak zorunda kaldım..yeni çalışmalarla yaya üst gecidinden vip tarafına bir yol verildimi acaba...son halini gören arkadaşlar bilgilendirise sevinirim

Misafir 84a

2 hafta önce - Pzr 07 Oca 2018, 00:03

Çamur olan alana asfalt döküldü mü
Yoksa mucur dökülüp silindir ilemi sıkıştırıldı

Misafir 31b

2 hafta önce - Pzr 07 Oca 2018, 01:17

bildiğim kadarıyla
asfalt dökülmedi hava şartları bunun için uygun değil y

kürşad58
1 hafta önce - Pts 08 Oca 2018, 00:20

cevap gelmeyince bugun kendim gidip gezdim...toprak serilip düzlenmiş ama henuz asfalt dokulmemiş..sanırım akhisar maçina kadar dokulur çunku hazır hale gelmiş..ama malesef ust gecitten indikten sonra vip tarafına geçiş yok..tabi bu sacmalık nasıl açıklanır bilmem..30-40 metre mesafedeki yere ulaşmak için tüm stadın etrafını dolaşmak gerekiyor..çünkü geçilen yerleri tel örgüyle kapatmışlar..kulağınızı terstten tutmanız lazım tabiri caiz ise

kkemal58
1 hafta önce - Cum 12 Oca 2018, 21:35

Bahadır efendi ankara stadının projesini yayınlamış!

(+)

Bizim stad bu adamın çıraklık eseri heralde. Benim vergimle bu adamın pasını ödediler. Benim olan kısmını helal etmiyorum

Uğur Karaoğlu

1 saat önce - 13:58 (bugün)

(+)

(+)

(+)

Uğur Karaoğlu

1 saat önce - 13:59 (bugün)

(+)

sayfa 715
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET