Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 5

Kayyumların Yapacakları Hizmetlerden Umutlu musunuz?
Evet 63.4%  63.4%  [71]
Hayır 23.2%  23.2%  [26]
Emin değilim 13.4%  13.4%  [15]
Toplam Oy : 112

Kemal Dogancay
1 yıl önce - Pzr 09 Nis 2017, 17:21

Yapilan hizmetler guzel seyler bolgenin kalkinmasi icin gerekli tabiki ama su mantikta yanlis burasi ozel bolge o yuzden daha cok hizmet yapilmali ya kayarsa buyuk yanlisin icine girilir. Gerektigi kadar yapilmasi lazim. Sen kalkip diger yerlerden ustun tutarsan burayi ayricalik tanirsan baska yerde bile olmayan hizmetleri getirip ama hala kayip kacakta usulsuz kullanimda basta geliyorsan yani benim vergimi vergi kaciran yere mukafat olarak veriyorsan isler degisir.ozaman bu hizmeti alamayanlar bizde mi aynisini yapalim diye sormazlarmi

taygun21
5 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 00:17

Ongözlü köprü ve Dicle Vadisinin güzelliğine gölge düşüren Diyarbakır halkının kabullenemediği Kırklardağı Konutlarının yıkımına Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından başlandı.

Misafir 88b

5 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 22:14

Kemal Dogancay doğudaki elektrik kaçağıyla batıda çarpılıp çırpılan düzenbazlıkları hesaplayacak bir kurum olsa şuna emin ol onlarca kez borçlu çıkarsın.Ağzınıza dolaştırmışsınız bir elektrik kaçağı batıda holdinlerin bürokratların siyasilerin hatta halkın kendi çaldıklarını siz bizden iyi bilirsiniz.Kimse burda elektrik çalan hırsıza hakldır demiyor.Hırsızlık bu ülkenin insanlarının %80'de genetik bir hastalık.Burda şu yöre bu bölge diyerek kimse bu ülkenin gerçeklerini inkar edemez.

Misafir 3c7

5 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 15:45

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için kentteki çeşitli noktalara klimalı duraklar yerleştirmeye devam ediyor.
4. klimalı durak sayısı Galeria AVM önüne yerleştirildi.

bahadır 0302

5 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 15:49

Belediye çalışıyor... Büyükşehir Belediyesi yeni yollar açıyor.
Melik Ahmet Caddesi... Şehrin merkezinde... Trafiğin en yoğun olduğu yerlerden.
Dün... Bu caddede "Altyapı çalışması" yapılıyordu. Yağmura rağmen.
Büyükşehir Belediyesi "Kayyuma geçince" şehre hizmet gelmiş.
"Hemen belli oluyor."

bahadır 0302

5 ay önce - Cum 05 Oca 2018, 16:00

HDP'li belediyeler bugüne kadar halktan ve devletten aldıkları paralarla teröristlere yardım etmişler ve halkı susuz, yolsuz bırakmışlar.
Resmen Güneydoğu'nun fakir ve bakımsız kalması için çalışmışlar. Sonra da bütün suçu devlete yıkmışlar, yıllarca 'Güneydoğu'ya yatırım, yardım yapılmıyor' edebiyatı yapmışlar. Kürt halkına en büyük kötülüğü HDP ve PKK yaptı bugüne kadar. Umarım bölge halkı yapılan bu yatırımları görür ve kendilerini kandıranlardan hesap sorar.

Misafir 3c7

5 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 17:46

yeni Klimalı bir durak daha ofis istasyon caddesi toplamda 5.klima durak oldu.

Misafir 584

5 ay önce - Cmt 06 Oca 2018, 23:32

Selamun aleykum,dokuz çeltikte ki yapilacak 50 metre yolun imar haritasinin fotosunu yayinlayacak bi arkadas var mi?ben biturlu guzergahinin nasil olacagini bulamadim.yardimci olacak arkadaslara simdiden cok tesekkur ederim

Misafir d6f

5 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 13:07

Kayyum yakında bombayı patlatacak,dev yatırımlar geliyor.
Orta refüjlere yeni çiçekler ekilecek eskiyen kurumuş çiçekler sökülecek hatta kaldırım taşlarıda boyanacak..Türkiyenin en güzel stadlarından biri olan yeni stadın etrafınada ağaçlar ekeceklermiş.Daha önemlisi stadın kapasitesi 33 bin değil 38 bin kişilikmiş.Hatta ileride büyütüp 85 bin kişilik olacak şekilde dizayn edilmiş.Valla helal olsun.

Misafir ffa

5 ay önce - Pzr 07 Oca 2018, 13:46

Misafir senin gibiler iflah olmaz. Keşke sadece sen ve senin gibilerin yaşadığı bir şehir olsaydı da orada hdp bir ömür boyu yönetseydi sizi. O zaman isterse halkin parasinin tamamini pkk ya gonderseydi. Nasilsa alan razi satan razi. Bizim de yakamizdan dusseydiniz.

sayfa 5
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET