Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 438
peker06
5 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 12:35

165 bin e h blokda 1+1 sattım

Cem888
5 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 16:32

Peker06: sattığınız daire kaçıncı kattaydı ve hangi cepheydi? Teşekkürler

wowss
5 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 11:53

çok da zor satılmıyormuş demekki
herkesin söylediği gibi satmak istiyorum satamıyorum durumu yok anlaşılan
almak istiyorum diyorum kimse dönüş yapmıyor
çok ilginç bir durum

Cem Karacalı
5 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 22:00

Wowss size kimsenin cevap vermeme nedeni satılık olmadığından değil Peker in oyununun bir parçası oldugunuzun farkındalıgından. Evler burada alınıp satılmıyor yada Peker fiyatları belirlemiyor keske öyle olsa bizde kazanırdık. Peker in 2 yıl once bize 165 bine ev sattığı dogrudur maalesef biz aynı evi bugün 155 bine satmıyoruz. Kendisi müteahhitten komisyonu cebine indirdi bizse zararına satamıyoruz bile. Ev almak istiyorsanız sahibinde.com da ilanım mevcut size 153 den bırakırım ))

wowss
5 ay önce - Prş 04 Oca 2018, 17:44

Ben kimsenin oyununun parçası değilim kaldıki yüksek fiyat yazarak sattığını belirten biri ile almak isteyen biri aynı oyun içinde olamaz
ben samimi olarak almak istediğimi belirttim sonuçta alım satım işlemleri bu forumlardan da yapılıyor diğer forumlardan da bakabilirsiniz
almak isteyen biri olarak komisyon ödemeden sahibinden almak her iki taraf için de daha uygun olacağı için bu foruma üye olarak yazdım
ciddi satıcılar varsa görüşebiliriz
forum üzerinden nasıl iletişim kuruluyor bilmiyorum
ilan no vs. varsa yazabilirsiniz

peker06
5 ay önce - Pts 08 Oca 2018, 15:01

Sayın Cem Karaca

beni tanıyormusunuz ? anlamadım

alperen 4080
4 ay önce - Pzr 28 Oca 2018, 12:39
1+1

ön taraftaki dükkan üstündeki teraslı olan dairelerle ilgilineniyorum.site hakkında çok bilgim yok .satan olanlar ve bilgi sahibi olanlar bilgi verirlerse çok sevinirim.teşekkürler.

Cem Karacalı
4 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 20:18

Arkadaşlar hafta sonu yönetimin yayınladığı mesaj dikkatinizi çekti mi? Bu kadar olumsuzluk yasanan bir yerde prestij yerlerde gezerken herkesin uzak durmaya çalıştığı yönetimin emlak ofisine para kazansın diye pencerelere asılan ilanlara yasak getirmeye çalışmak. Komik duruma düşülmesin lütfen evlerini satan insanların satma nedenleri ortadan kaldırılsın müteahhitler tarafından...

Nurdan körükcü
4 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 14:09
F 47 nurdan

Aidat borc bilgilerimi rica ediyorum ocak ayinda 110 ve 150 tl hava gonderdim guncel borc bilgim nedir.

ikiartıbir
4 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 20:35

Arkadaşlar 2+1daireme 460 lira yakıt tutarı geldi. Ocak ayında çok da kis olmadı. Sizlerde durum nedir? Sanki 4 +1 de oturuyoruz.

sayfa 438
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet