Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Adana - Yeni Projeler
« önceki   123 ... 253254255   sonraki »

ANA SAYFA -> ADANA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 254
Adanali1981

6 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 23:25

Coğrafyacı arkadaş güney Adana oldum olalı çivi bile çakılmamış bir bölge, bunu bugünden yarına değiştirmek elbette kolay değil, ama bu güzel bir başlangıç olabilir bölgeye, meydan diye düşünülen yer Adana'nın belki en sorunlu ve en karmaşık bölgesiydi, evler içiçe geçmiş trafik allak bullak olmuş hergün kavga gürültü korna sesleri, ben o bölgeye çok gittim, her gittiğim zamanda o gittiğim saate lanet ederdim, o yüzden çok isabetli bir yere yapılmış, Caddelerin genişletilmesini ben yıllardır buradan yazıyorum ama bu büyükşehirin işi büyükşehir kendi işçisine maaşını vermekten aciz bu yolları nasıl genişletsin, zaten Sözlü'nün güney Adana diye bir derdide yok, adam o bölgeyle ilgilenmiyor bile, sağolsun Zeydan bey o bölgenin bir evladı olarak biraz oraya el atıyor.

Resul GUL

6 ay önce - Çrş 20 Arl 2017, 23:56
Huzurevleri Atatürk Kız - Erkek Öğrenci Yurtları Projesi

Çukurova Huzurevleri Mahallesi İsmet Atlı Bulvarı Civarına Yeni Öğrenci Yurdu İnşaatı

Sanıyorum Çukurova Belediyesi yapıyor.
Adana ya ve Çukurova ya Hayırlı uğurlu olsun..

Projenin yapılacağı Alan

01mstf
6 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 15:52

Ümit Gül İnşaat Sarıçam Beldiyesi karşısı İş Merkezi Projesi

(+)

yusufsezgin
6 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 12:29

Ekim ayı sonunda paylaşılmış bir proje videosu. Seyhan Belediyesi mi çizdirmiş, hangi bölge için tasarlanmış. Proje nereye uygulanacak bir bilgi yok.

Proje görselleri ise şu şekilde;

Misafir 0a8

6 ay önce - Prş 11 Oca 2018, 15:13

Bu görseller Seyhan nehrinin güney tarafında barbaros bey mestanzade kentsel dönüşüm projesinin görselleri olabilir tam emin olmamakla beraber.

sayfa 254
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ADANA