Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Dörtmevsim Eryaman projesi
« önceki   123 ... 676869   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 68
Misafir 33e

1 yıl önce - Prş 13 Nis 2017, 11:02

kredi çeken niye daha çok zararda olsun ki adamın cebinden çıkan para diyelimki 100000 gerisini kredi ile aldı ben şöyle bakarım olaya 100000 TL si dolar bazında ne oldu sonuçta kalan para kendinin değildi yani olmayan parasıyla dolar alıp tutacak hali yoktu olan para belli 100000. 100000 i dolar olsaydı bugün 130000 olacaktı varsayalım e evde 30000 artmış ise sorun yok. ha adam peşin parasıyla 400000 e ev almışsa dolar kurundaki artış kadar evler artmadı o bir gerçek.

Misafir 818

1 yıl önce - Çrş 26 Nis 2017, 15:26

dörtmevsimde kuzeybatı cephede oturan var mı acaba gün içinde evin aydınlanması nasıl oluyor karanlık kalıyor mu

Misafir 51e

1 yıl önce - Prş 27 Nis 2017, 10:46

karanlık olmuyor gayet iyi

Misafir 8a2

1 yıl önce - Pts 01 May 2017, 01:19

Art niyetliler konuyu basmış. Dolar kuru ile hesap yapıp zarar göstermiş. Bana Türkiye de 1 proje gösterin son 1 yılda dolar kurumdan fazla kazandırmış. Yok çünkü para devalüe oldu.

Eryaman da son 2 senede bizim aldığımızdan daha karlı bir proje varsa paylaşın yoksa gereksiz pomelik yapmayın. Hesabı yaparken en yüksek fiyattan hesaplayan en dip fiyattan hesaplamayı da unutmasın.

Misafir 201

1 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2017, 02:27

kasmire gidinde yeşil alan görün peyzaj. süper ayni firma yaptı. firma ve teknik ofis siteyle cok ilgileniyor.

hüseyin 13
1 yıl önce - Pzr 11 Hzr 2017, 23:18

Dortmevsim eryaman projesine temelden girmiş birisi olarak size başımdan geçenleri anlatayım.
Her şeyi şeffaf yazayım amacım kimseyi karalamak yada ekmeğiyle oynamak değil.
Etrafta dolanan "Bahçem Eryaman 2" söylentilerine inanarak satış ofisine gittik. Her şey mükemmel, herkes ilgili , örnek daire kusursuz, maket projede peyzaj alanı gayet geniş (gerçekte tam tersi) 390.000TLye A blok 44 Numaralı daireyi aldık. Neyse yaklaşık 6 ay sonra evi söyledikleri zamanda tonla eksikle teslim ettiler. Bu eksikleri yaptırmak onlarca telefon görüşmesi ve uzun tartışmalar sonucu yaklaşık 4-5 ay sürdü. Asıl sorunda bundan sonra başladı. Kira sözleşmemiz bitmeye yakın evdeki tadilat işlerimizi bitirip taşınmadan önce evi Loventa isimli firmaya temizlettik. Akşam evi teslim aldık hiçbir sorun yoktu. Sabah eve geldiğimizde yatak odasındaki laminantlar olduğu gibi kabarmıştı. Temizlik firması ile görüştük daha önce bu sitede onlarca ev temizlediklerini ve sorunun kendilerinden kaynaklı olmadığını belirttiler. Yönetime bu durumu aktardığımızda sorunun tesisattan kaynaklı olmadığını​ söylediler. Yine uzun uzun tartışmalar oldu doğal olarak yine olayı kabul etmediler . Yönetimden sonuç alamayınca satış ofisinde firmanın yetkilileriyle görüşmek istedim çarşamba günü saat 11.15te gitmeme rağmen satış ofisinde yetkili arkadaşlar yokmuş numaramı aldılar dönüş yapacaklardı pazar saat 23.00 oldu hala aramadılar (:
Kısaca bu firma sizinle sadece evi satana kadar ilgilenir. Probleminiz olduğunda dönüş bile yapmazlar. Dörtmevsim de oturan müstakbel komşularımın olduğu bir mesaj grubundayım inanın oturmadan soğudum. Bu sorunlara inanmayıp görmek isteyen varsa numara bıraksın hepsinin ekran görüntüsünü atarım.
Daha eve oturmadan beni mağdur eden ve sorunlarımla ilgilenmeyen bu firmadan ev alırken iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.

En son hüseyin 13 tarafından Pzr 11 Hzr 2017, 23:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir bfe

1 yıl önce - Pts 12 Hzr 2017, 00:35

Ya sürekli ev alıp satıyormusunuzda şu kadar getirsi şunu götürsü derdindesiniz evler belli süre bir miktar prim yapar sonra enflasyon ayarında artıp belli süre sonrada değermi kaybeder.

Bugün aldım 300 e seneye 500 oldu denilen tek proje olmaz olamaz zaten böyle bir ğroje olavak olsa yapan aram satmaz. Bir yılda enflasyona ezilmediyse dert yok sen otururken aldığın keyif kira vermemen dilediğince dekor etmende cabası.

Herkes tutdurmuş bi prim prim lafı

Siteye gelirsek ben gezdim gayet güzel peyzaj evet eksik ama olur okadarda tek eksiği bulunduğu yer mahalle içi ve raylı sistem olmaması

470 bandına kadar tercih edilir

Saha yüksek fiyatlar için metro gelişmeye açık bölgeler tercih edilebilir
Göl bölgesi yada yeni batı mahallesi gibi

Çünkü burada eldeki malzeme biraz mahalle kültürü.

Alanlara hayırlı olsın güle güle otursunlar.

serhatakar
6 ay önce - Cmt 30 Arl 2017, 15:17

Satış ofisi kalktı mı? Ev almayı düşünüyorum.

esperanza84
5 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 10:50

satış ofisi kalkalı epeyce bir zaman oldu...

esperanza84
5 ay önce - Pts 29 Oca 2018, 10:56

''arkadaşım ben evimi 385.000'e aldım... kim sana lansmandan 395.000 daire aldım diyorsa yalan söylemiş....Proje başladıktan yaklaşık 1 sene sonra aldım.. şu anda aynı kat cepheler 440-460 civarı 6 ayda hiçde fena getiri değil... son blok satışa henüz çıkmadı.. son blokta satışa başlayınca tahminim 15.000 daha artacak.. sitede önümüzdeki sene herşey oturunca yaklaşık 500.000 civarını bulacaktır... umarım seneye bu zamanlar tekrar bu sayfada olursunuz... ayrıca alan memnun satan memnun sizi neden bu kadar ilgilendiriyor????''

9 ay önce siteyi karalamaya çalışan bazı misafir kullanıcı arkadaşlara yazdığım yukarıdaki cevabı gördüm... daha 1 yıl olmamasına rağmen evler şu anda 500.000 bandında ... belki okurlar diye hatırlatayım dedim

sayfa 68
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 676869   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet