Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Altıeylül Belediyesinden Haberler
« önceki   123 ... 404142

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 42
Yasin OZTURK
2 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 22:22

Bu bisiklet yolu çok güzel oldu gerçekten yalnız ışıklandırma montajı çok yavaş ilerliyor birde çınar Cafeye gelen araçlar çok dangalakça park ediyor araçları inşallah bir kaza bela çıkmaz. Birde bu 15 temmuz destanı yazısı hakkında görüşleriniz nedir bence bir heykel kabartma yada benzeri bir şekilde yapılsa daha estetik durur kanaatindeyim tabi ki estetik değil amaç ama kocaman kırmızı kanı çağrıştıran sade bir yazı hoş olmamış resimlerle kabartmalarla farklı bir kompozisyon kullanılmalıydı bence çok şikayet ettim ama bir iki tane daha var 😀 A101 in önünde ki çöp kontynerinin çevresi sürekli çöküyor iki kez yaptılar ama hala çöküyor nasıl her seferinde sağlam yapamıyorlar hayret doğrusu birde yol daraldı gibi.

Erdal Düven

2 hafta önce - Cmt 30 Arl 2017, 12:57

Şu anda muhallak bir durum var aydınlatmalarlar ile ilgili tedaşın aydınlatmaları iptal olacakmı diye belediye işlerini bitirse led aydınlatmalar devre alınıp tedaşınkiler devre dışı kalacak deneme yapılması için bakalım yeterli aydınlatma sağlanabilecekmi diye ama bence yeterli gelmez belediyenin led aydınlatmala direkleri yanlış seçim olmuş iyi bir istişare olsaydı daha güzel olurdu neyse işlerini bitirsinler göreceğiz.
Evet yol biraz daha daraldı bisiklet yolu için daha fazla dikkat gerekiyor.

ahmet sert
5 gün önce - Çrş 10 Oca 2018, 18:42

Umutlandım işin açıkçası.Başkan bu dediklerini başarabilirse Altıeylül adına çok güzel şeyler başarmış olacaktır.İnşallah videoda bahsettiklerini hayata geçirme şansı bulur.

bulutsrz
5 gün önce - Prş 11 Oca 2018, 09:18
Umarim gercege donusecek bir atilim olur

Bir suredir Belediyenin sitesinde projeler ile ilgili ilerlemeleri anlatan bir haber goremedim, syn Baskanin bitmek bilmeyen gezi / ziyaret haberleri sayfalari kaplamis durumda, yeni Baskandir, gececektir tabiki. Mesela itfaiyenin dagda mahsur kalan kecileri kurtarma (hayvan haklarina saygi olarak - dogru bir davranis) haberi yerine syn Baskanin bir projeyi ziyaret edip, bunun paylasilmasini yeglerdim. Zaman cok hizli geciyor, baskan biraz daha projelere agirlik verirse duygusal yaklasimini bastirip, cok daha iyi olacaktir.

Habere gore, yabancilarin sehrimize yatirim yapma dusuncesi ve bunlarin gerceklesmesi Balikesirin cehresi icin cok onemli bir rol oynayacaktir, bu asikar. Bu nedenle Balikesirin projelerini tez zamanda tamamlamasi gerekir, biran once gezme eylemlerini birakarak, projeleri bastirarak.

Kendim de Arab ulkesinde yasiyorum, araplarin (katilimcilarin cogu arap) paraya duskun olduklarini biliyorum, gordum de. Siz onlara alan olarak dahi imkan verirseniz, onlar bir an once harekete gecmek isterler. Bu yuzden, bastirilmayan projelerin bitirilmesi gerekiyor.

Birde anlam veremedigim bir konu vardi, yillardir (isim vermek istemiyorum yanlis anlasilmamasi icin) bir kac ailenin ! Balikesiri parsellemis ve disaridan kolay kolay kimsenin giripte sanayilesmeye dahil olamayisini, Balikesir icin boyle bir girisimde bulunarak onlara cevap verilmis oldu.

Balikesirin sahibi siz degilsiniz ! gibi.

Hayirlisi olsun, onemli bir adim atildi.

http://www.balikesir.bel.tr/haberler/yabanci-yati ...yuksehirde

ahmet sert
4 gün önce - Prş 11 Oca 2018, 18:11

İnanması belki güç gelebilir ama şu an için en umutlandığım bölge Altıeylül. Her ne kadar bekleyip görmek gerekiyorsa da en azından açıklamalardan ve başkanın 2018'de Altıeylül şantiyeye dönecek söyleminden çıkarıyorum bunu.En azından bir niyetin dışa vurumu, beyan edilmesi var.Başkan sessiz sakin yapısı olan, pek açıklama yapmayan, göz önünde olmayan bir figür, ancak yaptığı birkaç açıklamasının videolarını seyrettiğimde hep bir proje açıkladığını ve bunlar üzerine konuştuğunu görüyorum,İnşallah sonu iyi olur.

sayfa 42
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 404142
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler