Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Entegre Sağlık Kampüsü inşaatı
« önceki   123 ... 2728293031   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 28
Berktuğ
site denetçisi

1 ay önce - Pzr 17 Arl 2017, 22:16

(+)

Efe Elaldı

3 hafta önce - Çrş 20 Arl 2017, 22:32

tesis muazzam görünüyor gerçekten çok büyük olacak

Cüneyt5316

3 hafta önce - Prş 21 Arl 2017, 15:20

Vinç sayısı düşürülmüş sanki. Her hafta geçerken görüyordum 12 taneydi. Bu fotoğrafta 10 tane sayabildim.

Salih Baş

3 hafta önce - Cum 22 Arl 2017, 22:19

Fotoğrafın sol tarafında kadraja girmemiş 2 adet daha vinç mevcut sayı düşürülmedi.

Misafir e42

3 hafta önce - Cmt 23 Arl 2017, 16:08

Şehir hastanesiyle balat arasinda bulunan tarlalarin yapilasma ihtimali var midir acaba?

Okan Eren
3 hafta önce - Pzr 24 Arl 2017, 21:04

Hastane çevresi yapılaşma ya acilacakmi bilgisi ve bi duyumu olan arkadaş varmı.

Misafir 991

2 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 11:15

Selam Arkadaşlar, bizim doğanköyde yaklaşık 50 dönüm kadar bir alanımız var bunun 17 dönüm kadarı hastanenin hemen altında kalan çevre yoluna cephe alan , durumu takipteyiz sorusu olanlar var ise cevaplayabilirim. http://www.pppbursahastanesi.com/tr/21822/Proje-Hakkinda sitesinden hastane detaylarını ve çevre arsalarla ilgili detayları inceleyebilirsiniz. Dün belediyedeydim ve muhtarla görüştüm, saha evvelde hastaneyi yapan firma bizlerle iletişime geçti, ocak 15 'inde doğanköy hastane ve çevresi imara açılacak diye bilgi aldım. balat imar durumu baz alınacak dediler, bence benim anladığım 2018 sonuna kadar doğanköyün genelini imara açacaklar diye anlıyoruz, çünkü şu alanı açtık bu alanı açmadık olma ihtimali çok düşük çünkü balatta da tüm balat bir seferde imara açılmıştı diye biliyorum, doğanköy için şuan yollar ve metro güzergahları üzerinde çalışılıyor, sonrasında imara açılır, bizi şimdiden oteller avm 'ler aramaya başladı, parası olan imar gelmeden yer almalı 100 m2 bile olsa alın derim . saygılar.

Misafir 0b7

2 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 16:27

Misafir 991 adlı arkadaşıma katılıyorum.Doğanköyün imara açılmayacağını iddia eden arkadaşlar.Bir kere Türkiyenin en büyük hastanelerinden biri açılacak.İkincisi yonca kavşak yapımı devam ediyor ve ulaşım kolya olacak.E bakıldığı zamanda konumu Bursanın dibinde sonuçta.Buraya imar gelmemesi imkansız.Düşünsenize böyle bir bölgede konutunuz olduğunu.Özlüceye yakın,Nosab ve organize sanayiye yakın.Çevre yoluna bağlantınız var ve Mudanyaya,Yıldırıma ve Osmangaziye rahatlıkla ulaşacaksınız.Zamanında satmayıp,elinde tutan vatandaşlarımız yaşadı.Şimdiden hayırlı olsun...

Okan Eren
2 hafta önce - Cum 29 Arl 2017, 22:06

Doğanköy ün büyük bi kısmında imar var zaten.şu an şuyulama calismasi yapılıyor.sadece hastane çevresi olan 6763 adada ve otobanin üst kisminda imar yok.ben bu alanın açılmasını bekliyorum

Okan Eren
1 hafta önce - Prş 04 Oca 2018, 13:20

Elektrik trafolarinin yerleri belirleniyor.yakında şuyulama bitecek.

sayfa 28
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 2728293031   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet