Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri'de Yeni Projeler
« önceki   123 ... 130131132   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 131
77memed
10 ay önce - Cum 01 Arl 2017, 13:51

Acaba merak ettiğim forum AVM den daha cok giyim yeme içme eğlence bölümü fazla olacak mı yoksa %70 mobilya dekorasyon %30 giyim eğlence şeklinde mi yada400 mağaza içinden 200 mağaza mobilya dekorasyon diğer 200 mağazada giyim eğlence yeme içme mi ?

Misafir 173

9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 23:36

Kayseri kısa bir süreliğine fetret devri yaşadı fakat son zamanlarda ortaya konan büyük projeler, ISO listelerine giren firma sayılarını koruması, şehirde holdingleşme yolunda yeni bir şirketler topluluğu olmasıyla tekrar yükselmeye başladı.

Kumsmall gerçekten çok iyi bir proje. Bunları kim düşünüyorsa büyük düşünüyor. Tebrikler.

erjan

9 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 08:38

Kumsmall Tanıtım videosu. Videoda yapılacak kulelerin görüntüsü de mevcut. Kocasinan Belediyesi Meclisinden 28 katlı iki gökdelen için olan alınmış proje şu anda büyükşehir meclisinde oradan geçerse yapılacak.

Nazmi

6 ay önce - Pzr 01 Nis 2018, 18:30
Yine Kayseri, yine hayırseverler, yine güzel bir proje..

ozbekturk

6 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 09:37

4 yaşında Lösemili bir çocuğun babası olarak bu projede emeği geçenlerden Allah razı olsun. Özellikle Haseki abiye... Erciyes Üniv. Çocuk Hastanesindeki Hemotoloji bölümü sadece Kayseri ye hizmet vermiyor. Tüm iç anadoluya hizmet ediyor. Sivas, Yozgat, Tokat, Niğde, Nevşehir, Maraş, Malatya hatta Urfa bile tüm lösemili çocukları buraya yönlendiriyorlar. Fakat buradaki servis yetersiz olduğu için çoğu hasta çocuklar ayaktan tedavi olmak durumunda kalıyor. Aslında bu projenin bir parçası olarak da keşke bir misafirhane olsa.. Hastane bahçesinde yatan nice babalar banklarda perişan oluyor... Bu hastalık 3-5 günlük bir şey değil. Tedavisi yıllar sürüyor. Rabbim tüm lösemili çocuklarımıza şifalar ihsan etsin..

Nazmi

6 ay önce - Pts 02 Nis 2018, 09:56

Ozbekturk@ ALLAH, sizin çocuğunuza da, diğer lösemili hastalara da acil şifalar versin. Hastane yapılmasına vesile olanlardan, katkı sağlayanlardan da razı olsun. Tez zamanda hastane tamamlanır da, daha iyi şartlarda tedavilerini görürler umarım.

Nazmi

2 hafta önce - Cum 28 Eyl 2018, 22:15

Öztoprak İnşaat'a ait, Talas ana cadde üzerinde inşaat çalışmaları devam eden proje. Ödül Bulvar'ın hemen yanında. Şehre ve Talas'a değer katacak bir projeye benziyor

Misafir 579

2 hafta önce - Cmt 29 Eyl 2018, 14:02

Nazmicim Kayseri bir türlü kendini aşamadı yapılan projeler hep kısıtlı belli başlı gözümüzü kamıştıracak projeler malesef yapılmıyor Sahabiye projesi en büyük örnek ve hayal kırıklığı

Nazmi

6 gün önce - Sal 09 Ekm 2018, 23:03

Alıntı:
Kayseri bir türlü kendini aşamadı yapılan projeler hep kısıtlı belli başlı gözümüzü kamıştıracak projeler malesef yapılmıyor Sahabiye projesi en büyük örnek ve hayal kırıklığı

'devasa büyük, müthiş estetik' diye paylaşmadım zaten misafir. Talas'ın merkezi olan Atatürk bulvarı, Kayseri'nin önemli lokasyonu durumunda. Böyle bir bulvara yakışacak türden bir proje. Sıradan, basit bir bina değil en azından

Spdo Mimarlık'ın sitesinde gördüm aşağıdaki projeyi de. Keskinkılıç Grup'a ait gözüküyor sitede. Ama, gerçekten yapılacak mı, yoksa mimarlık firmasının tanıtım çalışması bilemiyorum. Düşük katlı ve estetik bir proje olmuş. Umarım uygulanır.

Atilla Pektekin

6 gün önce - Çrş 10 Ekm 2018, 00:21

Yunus Emre de kentsel dönüşüm projesinde19 Bloktan 6 sının inşaatı başlamış.Hayırlı olsun.
Bu veya benzer yeni inşaatlarda binaların dış cephe dizaynı hep birbirine benziyor.Estetik yok,çok sıradan ve umarım bu projede yer almaz,kırmızı Kiremitli çatılar. (15 kat bina üstünde?)
Nazmi'nin son paylaşımında yer alan görsellerdeki cephe uygulamaları çok mu maliyet getirir,bilmiyorum ama çok güzel olurdu.

sayfa 131
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 130131132   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET