Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemini Başarılı Buluyor Musunuz?
Başarılı buluyorum. 69.6%  69.6%  [16]
Başarısız Buluyorum. 30.4%  30.4%  [7]
Toplam Oy : 23

Oğulhan
6 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 04:04
Antalya Büyükşehir Belediyesi 2014 - 2019 Dönemini Başarılı Buluyor Musunuz? [SİYASET]

Yerel Seçimlere 1 yıl kadar kala Menderes Türel’in 2. Başkanlık dönemi hakkında önerilerinizi, dileklerinizi, tebrik veya şikayetlerinizi bu başlık altında toplayacağız. Tabi ki bunu göz önüne alırken 2014-2019 arası icraatlere bakacağız. Sizce Antalya Büyükşehir Belediyesi bu dönem başarılı mıydı?

Bana kalırsa Menderes Türel bu dönemi ilk dönemine göre daha başarılı ve temkinliydi. Akaydın’a göre ise oldukça başarılı işler çıkarttı. 2. Etap Raylı sistemden, Şarampol Projesine, Doğu Garajı Nekropol Alanından, Akseki Otogar’dan Kemer’e Deniz Otobüsü hizmetine, yeni Köprülü Kavşaklardan ilçe belediyelerine yapılan yatırımlara, yeni Belediye hizmet binasından yeni otobüslere ve yeni yollara dek oldukça beğendiğim bir dönem geçirdik.

Tek eleştirim Boğaçayı Projesinin halen ağırdan alınıyor olması olabilir.

ali alimi012
6 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 14:35

daha 1 yıl var henüz bitmeyen bir dönemi başarısız bulmak yanlış bitsin değerlendirin. aslında neden 2009 -2014 dönemi için yapılmadıysa ben mi yapsam

Oğulhan
6 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 14:57

Onun için zaten açılmış eski başlıklar var yıl yazmıyor sadece. 2009-2014'ü konuşmanın manası da yok zaten başarılı olsa tekrar seçilirdi. Ya da bir icraati olurdu mesela Antray'ı uzatmak gibi. Antalyalılar hata ettiklerini anlayınca tekrar Menderes Türel'e oy verdiler.

Biz bu dönemi konuşalım.

AhmetDemir

6 ay önce - Cum 19 Oca 2018, 18:54

Ben gecen yaz Kemer e geldigimde Antayayi da ilk defa gorup gezme firsati buldum. Antrayda otogar istasyonu kesinlikle cok kotu . Tramvaydan otogara yurume mesafesi korkunc dahasi ilceler otogarina ulasmak tam bir cile. Otogarin ortasinda bos beles bir havuz var bu havuzun etrafini tavaf ediyoruz

Teleferigin saat 8 de bitmesi biraz tuhaf geldi. Ayrica sehir merkezi gayet temiz Turel iyidir iyi

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANTALYA