Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara AVM Listesi
« önceki   123 ... 141516

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 16
ozgurumm

6 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 23:06

Ankamall
Cepa
Optimum
Antares
ACity
MetroMall
Podium

Beğeni ve tercihlerime göre sıraladım. Gelecekte bunlar ayakta kalır gerisi çöker gözüyle bakıyorum. Sebebi de bu avm'lerin bulundukları bölgede yakın avm olmaması(Optimum-MetroMall birbirine yakın ancak MetroMall kendi müşterisini optimumdan kapacaktır ancak kalanı daa optimum için yeter de artar)

Bunların haricinde NataVega-Panora AVM'leri de güzel ancak nedense diğer saydıklarıma nazaran daha bir boş ve soğuk geldi bana.

Not: Tamamen kendi görüşlerim olup kimseyi yargılamak-kötülemek gibi bir niyetim yoktur.

Nazım B

6 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 23:22

Optimumdaki paten pisti neden kapandı bilgisi olan var mı acaba? İş yapmıyor desek öyle bir şey yoktu. Ne zaman gitsem bayağı insan kayıyor olurdu. Kalktığını gördüğümde şaşırmıştım açıkcası.

Ayrıca Ankara'nın İş yapmayan Avm'leri başlığımız var. Buradan da Ankara'daki Avmlerin müşteri potansiyellerini değerlendirebilirsiniz.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=3617082#3617082

Misafir d24

6 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 23:45

Çok dayanamayacağını düşündüğüm AVM'ler:

Armada AVM, çok fazla dayanamaz zira mimarisi çok saçma dikey bir konumda ve çevresindeki rakipleri çok kuvvetli.

Podium AVM, ulaşımı çok sıkıntılı ve çevresinde doğal müşterisi yok.

Forum AVM, ulaşımı çok daha sıkıntılı.

Kızılay AVM, mimarisi çok saçma, çevresinde ona rakip olan bir çok cadde / sokak mağazası mevcut, sıkıcı.

FTZ AVM, teras katından Keçiören manzarası sunması ve merkezi konumda olması dışında hiç bir özelliği yok.

cimbomlueray
6 ay önce - Cum 13 Ekm 2017, 23:48

Adam yılların Armadasına tutunamaz demiş.
Sen avmleri boşver hayatında hiç Ankara'ya geldin mi?

Misafir d24

6 ay önce - Cmt 14 Ekm 2017, 00:21

Eray, kardeşim bir mekanın tutabilmesi için ' since 1898 ' gibisinden ' şu seneden beri ' var olması yeterli değildir. Toplum durağan değil, değişkendir. Toplum değişken olduğu için ihtiyaçları ve alışkanlıkları da değişkendir. 90 lı yıllarda açılan Armada AVM, açıldığı zaman büyük ilgi ve talep görmüştür ama bugünün şartlarına çok da hizmet edememektedir zira:

O zamanlar, cadde AVM diye bir kavram yoktu, şimdi var ve tutuluyor. İnsanlar saatlerce kapalı mekanlarda kalmaktan hoşlanmıyorlar.

O zamanlar kapalı alanda sigara yasağı yoktu, şimdi var.

O zamanlar insanların seçenekleri azdı, şimdi ise çok, artık tercih edebiliyorlar.

O zamanlar Armada bölgesinde tekti, şimdi ise Next Level, Cepa, Kent Park , ...vs bir çok rakibi var.

Dolayısı ile bir mekanın ayakta kalabilmesi için ' yıllların AVM'si ' gibisinden bir kıstası olması yetmiyor, anladın ?

Zira, Atakule AVM, ' yıllların AVM'si ' şu anda nerede ?

Zira, Karum AVM, ' yıllların AVM'si ' şu anda ne durumda ?

Dolayısı ile herhangi bir yorum / fikir hakkında görüş öne sürmeden önce biraz düşün bence.

Not: Bir soru sormuşsun, hemen cevaplayabilirim. Ben ya da ailem Ankara'ya 500 sene önce gelmişiz ve halen de Ankara da yaşıyor ve çalışıyorum ?

Peki, ya sen kardeş ? ( Bak, gardaş demedim ! )

Misafir ff2

5 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 14:14

Merhaba aşağıdaki mall ile bilgisi olan var mı tam olarak nerede planlanıyor.

Ankara Eskişehir yolu üzerine yeni proje geliyor. 2018 sonunda açılması planlanan proje Ankara merkezli Ünal Akpınar İnşaat Sanayi Turizm Madencilik ve Ticaret A.Ş. ile reklam_link işbirliğiyle hayata geçecek.
Eskişehir yolu üzerindeki lokasyonda yapılacak olan proje 100 bin metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olacak AVM, ofis, otel ve rezidans projesinde AVM Geliştirme Danışmanlığı, Kiralama ve Yönetim hizmetleri de sunulacak. Cephe uzunluğunun 300 metre olacağı proje, 220 adet mağazaya da ev sahipliği yapacak. Otopark kapasitesiyse 5 bin adet olarak planlanmakta

ferdi4506
5 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 14:49

Bahsedilen arazi Eskişehir yolunda Tarım Bakanlığı kampüsünün karşısına düşüyor. Yeni yapılan ODTÜ Teknokent'in yanı. Etrafı büyük reklam brandalarıyla (firmanın diğer bir projesi olan Akkent Konutlarının reklamları var) çevrili bir arazi. Halihazırda arazide bir hareket yok. Yapılması planlanan kuleye yükseklikten dolayı izin çıkmamıştır büyük olasılıkla.

http://www.ua.com.tr/proje/karma-kullanimli-is-me ...ara,31.php

Misafir cbe

5 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 06:51

Ankamall de bile boş/kapalı dükkan varsa bu saatten sonra batmaz avm diye birşey yoktur inanılmaz durgunluk var ve kuru kalabalık

yavuzkanat

5 ay önce - Prş 16 Ksm 2017, 10:29

Yeme-İçme sektörü eh işte. Gerisi hakikaten sıkıntılı.

Misafir 505

3 ay önce - Cum 29 Arl 2017, 03:08

Galleria ümitköy yenilenerek tekrar açılıyor,Atakulede çözüldü galiba

sayfa 16
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 141516
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet