Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Balıkesir Ulaşımından Haberler
« önceki   123 ... 343536 ... 383940   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 35
Misafir f82

11 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 20:46

Telefrik ihalesi yapılmadı dedi onu düşüncem dedi nasıl bir açıklama bu 😕

Erdal Düven

11 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 21:40

Zekai kafaoğlu ilginç ve neşe dolu bir adam ne demek istediği tam anlaşılamayabilinir fakat önceden belirlenen projelere devam eder

Asıl önemli olan kendisinin ne projeler üretebileceği ve ne kadarını hizmete alabileceğidir.

Misafir f82

11 ay önce - Prş 09 Ksm 2017, 22:19

Anlaşılan kaybeden yine Balıkesir olucak

Misafir f66

11 ay önce - Cum 10 Ksm 2017, 00:49

Zekai başkan önümüzdeki hafta kamuoyuna beklenen açıklamaları yapacağız sürprizlerimiz olacak önceliğimiz şehir içi trafiği diyor

Misafir f82

11 ay önce - Cmt 11 Ksm 2017, 21:12

Evt öncelik şehir içi trafiği dedi ve dalçıkları çoğaltcaz dedi bu kısa süre içinde valilik kavşağîna başlancak demek

Erdal Düven

11 ay önce - Pzr 12 Ksm 2017, 23:28

(+)

(+)

Şehir hastanesi acil servis yolu bilinen adıyla çayır hisar mevkii güvenal gaz kavşağı sinyalizasyon çalışmalarından hastane yönetimi burada yaşanan kaza ve trafik sıkıntılarından dolayı Büyükşehir Belediyesinden buraya trafik ışıkları istemiş ve ulaşım planlama ve raylı sistemler daire başkanlığı ekipleri tarafından hızlı bir şekilde kavşağa sinyalizasyon montajı tamamlandı yarın itibariyle
Kullanıma açılacakmış sinyalizasyon panosu enerji verme besleme işide bana nasip oldu

Şunuda belirteyim bu yapılan sistemde geçici yeni imar planlarında görünen eski arıyağ fabrikasının oradan geçeçek yol yapımı tamamlandığı zaman bu kavşak bile kapanacak ama hemen olacak bir iş değil kanımca uzun bir zaman alacaktır şimdilik bu şekilde ışıklı bir şekilde olacak.

ahmet sert
10 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 20:45

Sayın AHMET SERT,
T.C. Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER)’ ne yapmış olduğunuz 1701756756 sayılı başvurunuz 11.12.2017 tarihinde TOPLU TAŞIMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ tarafından cevaplanmıştır:

İlgi : 20/11/2017 tarih ve 1701756756 sayılı BİMER başvurusu.

İlgi BİMER başvurunuzda Balıkesir Üniversitesinde eğitim gördüğünüz ve ulaşımla alakalı mağduriyetiniz belirtilmektedir.

İlgi BİMER şikayetiniz incelenmiş olup; Bu güzergahta hizmet veren 62 adet 8-10 metre arası büyüklükte Eski minibüslerin kapasitesi genişletilerek 15 dakikada bir mor araçların hizmet vermeye başlamış olduğu hususunu;

Bilgilerinize rica ederim.

Bu adamların vizyonuyla bu kadar işte.Bir kere benim başvurumu adamlar doğru anlamamış bile.Ben arada tıp fakültesi hastanesinde işim olduğunda gidiyorum, ama üniversitede okuyan gençlere Allah kolaylık ve sabır versin, otobüslerin yolcu yoğunluğunu karşıladığı görülmektedir diye cevap vermişler.Yalan, yanlış hepsi var, ne diyeyim, Allah bildiği gibi yapsın sizi.

Berktuğ
site denetçisi

10 ay önce - Pts 11 Arl 2017, 20:57

Evet abi ben daha önce yaşanan sorunları BİMER'e aktarmama rağmen yönetim değişse dahi kaç sene sonra aynı cevabı sana vermişler. Yazık gerçekten!

Erdal Düven

10 ay önce - Çrş 13 Arl 2017, 21:52

(+)

Yukarıdaki fotoğraf bahçelievler mahallesi sanat okulu caddesi tcdd hemzemin geçitini kapatma çalışmalarından bildiğimiz üzere bu hemzemin geçit doğum evi kavşağı üst geçiti yapım aşamasında iken açılmıştı ve dün itibariylede trafiğe ve yaya geçidine kapandı.

Nasıl olsa bir gün kapatılacaktı fakat valilik kavşağı yapılmadan kapatılması iyi ve olumlu olmadı köprü trafiği haliyle artacaktır ve tabikide valilik kavşağıda
Ne diyelim yeni yönetim böyle uygun görmüş yapacak bir şey yok

Erdal Düven

9 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 20:29
Toygar mh 241.sokak ile üçpınar yolu caddesi kavşak çalışmalarından

(+)

(+)

(+)

En nihayetinde bu belalı kavşağada el attı Büyükşehir fen İşleri dairesi başkanlığı bildiğimiz üzere çok kaza yaşanan bir kavşaktı inşallah bu yeni düzenleme ile kazalarda son bulmuş olur.

sayfa 35
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 343536 ... 383940   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara