Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
memocan

11 yıl önce - Pzr 14 Oca 2007, 23:39
Faruk Ilgaz Tesisleri - Fenerbahçe

Konu ile ilgili başlık bulamadım eğer varsa  kusura bakmayın ...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

kemalsoylemez

11 yıl önce - Pts 15 Oca 2007, 00:44

Kızıltoprak'ta bulunan tesisler ile ilgili kısa bilgi:

Alıntı:
FARUK ILGAZ TESİSLERİ
Fenerbahçe Spor Kulübünün sosyal tesisleri olarak 15.05.1969’da açıldı. Daha sonra, Aziz Yıldırım’ın başkanlığı döneminde yeniden inşa edildi ve 21 Ocak 2004 yılında yeni ve çağdaş haliyle hizmete girdi.

Kaynak: www.fenerbahce.org

Haldun Turan

5 yıl önce - Prş 25 Nis 2013, 17:33

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün eski ve önemli başkanlarından biri olan Faruk Ilgaz'ın adını taşıyan nezih tesisi maalesef göremedim. Ama bundan sonraki İstanbul seyahatimde inşallah görmek ve izlenimlerimi sitemizle paylaşmak isterim. Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerini görmüştüm ama burasını görememiştim.

Faruk Ilgaz tesisleri hoş yemekli toplantılara ev sahipliği yapan bir yer. Bu akşamki Uefa kupası maçı için konuk takım yöneticilerine öğle yemeği verildi.
Alıntı:
Kulübümüzden Benfica yöneticilerine yemek

Kulübümüz, UEFA Avrupa Ligi yarı final ilk karşılaşmasında bugün sahamızda konuk edeceğimiz Portekiz'in Benfica kulübünün yöneticileri ile maçın UEFA delegasyonuna, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde bir öğle yemeği verdi.

Yemeğe Yöneticilerimiz İsfendiyar Zülfikari, Şekip Mosturoğlu, Yasemin Merçil ve Yalçın Haker, Kulüp CEO'muz H.Hasan Yılmaz, Benfica Başkan Yardımcıları Rui Junya ve Jose Eduardo, Benfica Genel Sekreteri Jaso Salgado ve UEFA delegeleri katıldı. Yemek sonrası her iki kulübün yöneticileri birbirlerine karşılıklı hediyeler verdi.

Kaynak: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=34479

Haldun Turan

2 yıl önce - Çrş 25 Ksm 2015, 00:42

4-9 kasım tarihleri arasında Fenerbahçe Orduevinde konaklarken buruna indiğim Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerini gördüm.

Burada Galatasaray tesisleri ve İstanbul Yelken Kulübü de var.

Tesislerin içini gezsem güzel olurdu tabii.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Haldun Turan

6 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 19:14

Başkanımız Aziz Yıldırım ile yöneticilerimiz, Faruk Ilgaz Tesislerimizde organize edilen yılbaşı yemeğinde Kadın Kongre Üyelerimizle bir araya geldi.
Alıntı:
Kadın Kongre Üyelerimizin yoğun bir katılım gösterdiği geceye Başkanımız Aziz Yıldırım ile birlikte Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimizden Barış Aydil, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Danışmanı Ece Köprek, Kadıköy Şube Başkanı İlyas Bulcay ve Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam da katıldı.

Başkanımız ve yöneticilerimiz, üyelerimizi kapıda karşıladı. Üyelerimizle tek tek el sıkışan Başkanımız ve yöneticilerimiz, fotoğraf da çektirdi.

Altın Kızlar Fasıl Grubu'nun müzikleri eşliğinde başlayan gecede kısa bir konuşma yapan Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, 3 Temmuz sürecinde verdikleri desteklerden ötürü kadın üyelerimize teşekkür etti.

Mosturoğlu, “3 Temmuz direnişinin sembolü bana göre sizlersiniz. Bu davada bizi hiç yalnız bırakmadınız, hep yanımızda oldunuz.

Başkanım ve yönetim kurulum adına, ailem adına, sizlere çok çok teşekkür ediyorum.

Türkiye’deki birçok davada, Fenerbahçe taraftarlarının, sizlerin direnişi inanç kaynağı oldu. Öte yandan acısıyla tatlısıyla bir yıl geride kaldı.

Kaybettiğimiz çok değerli Fenerbahçeliler oldu; çok değerli bilim insanları, sanatçılar, siyasetçiler, yakın dostlarımız oldu.

Onları hep iyi anılarıyla hatırlayacağız. Fenerbahçe’ye verdikleri hizmetlerle anılacaklar.

2018 her alanda başarılı olduğumuz, sağlık, sıhat, afiyet dolu, ailelerinizle mutlu olduğunuz bir yıl olur.

İyi ki varsınız, iyi ki Fenerbahçeliyiz” dedi.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda geçen gecede üyelerimiz, gönüllerince eğlendiler.

Öte yandan Başkanımız Aziz Yıldırım, gecede sahne alan şarkıcı Işın Karaca'ya da 12 numaralı Fenerbahçe forması hediye etti.

Kaynak: http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58592

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL