Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Sivas Kalesi Projesi 2011 yılında Start Alıyor
« önceki   123 ... 131415

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 15
talha58
1 ay önce - Cum 15 Arl 2017, 22:56

Ben hem surlar fikrine katılıyorum hem de bir ara söylenen sarnıç vb gibi tarihi yapılar söyleminin de gerçek olması durumunda mutlaka değerlendirilmesi gerektiğini ifade ediyorum.

sebasteia
1 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 19:44

arkadaşlar burada boş boş yazıyoruz sanmayın, yazdıklarımız bir bir hayata geçiyor

kale projesi, ulu camii çevre düzenlemesi, gök medrese tek bir bölgeye dönüştürülüyor. sayın valimizin belirttiğine göre, bu bölgede zemin en az bir metre aşağı indirilerek eserlerin ilk yapıldığı dönemdeki yükselti seviyesine ulaşılmış olacak.

http://www.sivasmemleket.com/haber/43525/kent-mey ...lacak.html

sivas için ortak akılla düşünmeye, hayal etmeye ve olumlu/iyimser olmaya devam!

beratdemir
3 hafta önce - Prş 28 Arl 2017, 18:57

Oran Yönetim Kurulu Toplantısı

Cazibe Merkezleri Destekleme Programı kapsamında Sivas Belediyesi'nin"Kale Projesi" fizibilitesi Kalkınma Bakanlığı tarafından uygun bulunmuş olup ilk etapta 10 milyon TL bir kaynak ile projenin desteklenmesi kararlaştırılmıştır. Projenin Sivas ilimizin turizm anlamında önemli bir merkezi olacak olan Kale Mahallesinin yeniden inşası ve eski değerlerin yeniden yaşatılması için önemli bir katkı sunacağı düşünülmektedir. Projeyi onaylayan Bakanlığımıza ve çalışmalarından dolayı Ajans ve Belediye çalışanlarına teşekkür ederim.

sayfa 15
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 131415
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET