Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
lord of the city
1 yıl önce - Pts 27 Mar 2017, 23:24
Sivas İŞGEM (İş Geliştirme Merkezi)

Yaklaşık 9 Milyon EURO yatırımla Sivas'ımıza kazandırılan İŞGEM projesi 1.Organize Sanayi içerisinde yükselmeye başladı.
Şehrimize ve halkımıza hayırlı olsun..

(+)

(+)

sebasteia
1 yıl önce - Pts 27 Mar 2017, 23:36

Yanilmiyorsam Isgem basligi mevcut idi degerli kardesim.

lord of the city
1 yıl önce - Pts 27 Mar 2017, 23:42

Alıntı:
Yanilmiyorsam Isgem basligi mevcut idi degerli kardesim.

işgem'in kurulacağına dair bir haber üzerine haber başlığıyla açılmış çok eski bi başlıktı.görselleri bu başlıkta paylaşmak daha uygun olur diye düşündüm..

beratdemir
6 ay önce - Prş 28 Arl 2017, 18:55

Oran Yönetim Kurulu Toplantısı

AB fonuyla yürütülen, Ajansımızın ana yararlanıcı, Sivas İl Özel İdaresi, Sivas Belediyesi ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odasının ise proje ortağı olduğu Sivas İŞGEM projesinin inşaat işleri bitmiş ve talep eden firmalarımız atölyelere yerleşmeye başlamışladır. Önümüzdeki günlerde tekrar talep toplama için ilana çıkılacak olup, İŞGEM'in eğitim, danışmanlık ve kuluçka merkezi gibi faydalarından yararlanmak isteyen ve işliklerde yer almak isteyen firmalarımız için bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyoruz.

beratdemir
5 ay önce - Prş 25 Oca 2018, 20:59

Sivas İşgem'e seçilen ilk grup firmalarla tanışma ve bilgilendirme toplantısı

alıntıdır.

beratdemir
5 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 21:50

İşgem'e kabul edilen ikinci grup firma ve girişimciler arasında yer alabilmek için son başvuru tarihi 5 şubat olarak açıklandı.

FAALİYETLER BAŞLADI

İlk grup işletme ve girişimciler İşgem'de faaliyetlerine başladı. Ocak ayının ilk haftasında gerçekleştirilen başvuru sürecinde yer alan işletmeler ve girişimciler arasından seçilen 9 firma ve 3 girişimci İşgem'de faaliyetlerine başladı.

Kaynak : http://bizimsivas.com.tr/haber/son-gun-5-subat-12111.html

beratdemir
5 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 10:14

Alıntı:
1-Sivas ABİGEM Faaliyete Geçiyor
2-Sivas'a İşgem Kuruluyor
3- Sivas İşgem
konu aynı 3 sayfa başlık olmuş.

Arkadaşım Abigem ayrı bir kurum, İşgem ayrı bir kurum. Amacın nedir tam anlayamadım ama eline sağlık Abigem başlığına kilit vurdurmuşsun.

mehmet karakas7
5 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 13:52

Berat Bey tam anlayamamışım; İşgem ile Abigem in aynı amaçlara hizmet için kurulduğunu okuduklarımdan böyle bir sonuç çıkarmıştım.
Dikkatli okuyunca anladım her ikisininde farklı olduğunu.
Amaçımın ne olduğunu soruyorsun , aynı konu başlıklarının bir sayfada olması için ,çünkü takibinin daha güzel olacağını düşünmem.
Hepsinden önemliside kadim kent olan Sivas ilimizin güzel yerlere gelmesi,yaşanabilirlik düzeyinin maksimum seviyede olması bizim(hemşehrilerimizin) yegane amacıdır.

İnşaallah Sivas'a geldiğimde bir kahve borcum olsun sana Berat Bey.

Not:Denetçilerden rica ettim (gerekçelerini yazarak,keza kilitlenmesinide istememiştim) sayfanın kilidinide açtırdım.tüm hemşehrilerim dende özür dilerim, saygılar sunarım.

beratdemir
5 ay önce - Pzr 04 Şub 2018, 20:27

Tamam Mehmet Bey, kahvelerimizi içeriz İnşaAllah.

mehmet karakas7
2 ay önce - Çrş 25 Nis 2018, 14:02
Sivas işgem bugün açılıyor

25.04.2018

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET